Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
09-04-2014 15:40

Wielkanoc w Warszawiance

Święta Wielkanocne spędzane w gronie najbliższych osób to radosne chwile, które wspominamy przez cały rok. W dzisiejszych czasach, gdy każdy dzień mija niezauważony, to właśnie święta sprawiają, że mamy czas by cieszyć się sobą. Zapraszamy Państwa do przeżywania tych kilku cudownych dni, w kameralnej i rodzinnej atmosferze Hotelu Warszawianka.

Wielkanoc w WarszawianceŹródło: Materiały prasowe
d2ie242
d2ie242

Nasz zespół przygotował dla Państwa bogaty program rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, wspólnego wypoczynku, rozrywki, jak i kameralnego relaksu oraz wyciszenia. Wielki tej nocy Piotr Bałtroczyk zaprasza...

W poniedziałek 21 kwietnia o godzinie 19.30 dużą dawkę zdrowego śmiechu zapewni Piotr Bałtroczyk, który zaprezentuje swój nowy program kabaretowy „Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka”.

Wydarzenie w Restauracji Mak's można obejrzeć w układzie teatralnym lub przy stoliku w połączeniu z kolacją. Kolacja od godziny 18:00. Kolacja płatna jest a'la carte. Zamówienia można składać do godziny 19:15.

Urodzony jakiś czas temu, co zaczyna być widoczne, choć nie natarczywie. 
Wiele lat temu Bałtroczyk był poetą lirycznym, piszącym wiersze o tym, że życie smutne jest raczej, a świat nie jest dobrze skonstruowany. Potem - zazdroszcząc kolegom powodzenia u płci przeciwnej - stał się Bałtroczyk tzw. poetą-pieśniarzem. Szczątkowe powodzenie nie trwało długo i Bałtroczyk poszedł w naukę. Uczył studentów przedmiotów o nazwach długich i niejasnych. Odmówił pisania pracy doktorskiej, więc musiał przestać uczyć. Studenci ciesząc się rozpalili ognisko i pili alkohole.Stał się Bałtroczyk konferansjerem, zapowiadaczem tych, którzy nauczyli się tego, czego on nauczyć się nie mógł. Nie do końca wiadomo, czemu mu się powiodło, ale to fakt. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.
 Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur.

d2ie242
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ie242