Trwa ładowanie...
d11d7us

Z AutoMapą na wakacje

Wakacyjny okres to najlepszy czas na dalekie i długie samochodowe podróże, do najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Zamiast żmudnego poszukiwania tras i ciekawych miejsc w samochodowym atlasie, warto skorzystać z najpopularniejszego w Polsce systemu do nawigacji satelitarnej – AutoMapa. Dzięki niej zaplanowanie podróźy stanie się prostsze, a sama podróż przyjemna i bezpieczniejsza

Share
d11d7us

Wakacyjny okres to najlepszy czas na dalekie i długie samochodowe podróże, do najpiękniejszych zakątków naszego kraju. Zamiast żmudnego poszukiwania tras i ciekawych miejsc w samochodowym atlasie, warto skorzystać z najpopularniejszego w Polsce systemu do nawigacji satelitarnej – AutoMapa. Dzięki niej zaplanowanie podróźy stanie się prostsze, a sama podróż przyjemna i bezpieczniejsza.

Dokładna mapa cyfrowa i komunikaty głosowe AutoMapy zaprowadzą do wybranych zakątków Polski - pomogą odnaleźć zarówno pensjonat na Helu, jak i marinę na Mazurach czy prywatną kwaterę w Zakopanem. Bez względu na to, czy wymarzone wakacje zamierzamy spędzić w popularnym turystycznie kurorcie, czy niewielkiej miejscowości, AutoMapa pokaże właściwy kierunek, ponieważ pokrywa swoim zasięgiem 100% polskich dróg, 52 tysiące miejscowości i ponad milion budynków.

Jeśli pasjonują nas miejsca niezwykłe, a słyszeliśmy o tajemniczej piramidzie rodziny Farenheit, zagubionej gdzieś na Mazurach, wystarczy, że wyszukamy miejscowość Rapa, a program natychmiast wyznaczy najszybszą lub najkrótsza trasę do tej małej miejscowości, położonej tuż przy granicy z Rosją. Możemy też odnaleźć na przykład jezioro, punkt widokowy, zamek czy serwującą smaczne dania restaurację. Informacja o 56 tysiącach punktów użyteczności publicznej w całej Polsce, jakie znajdują się w programie, to kopalnia wiedzy o wszelkich miejscach, które mogą przydać się podczas letnich wojaży. Jest tam niemal wszystko: od najbliższego bankomatu do najdalszego hotelu na drugim końcu kraju. Dodatkowe 36 tysięcy punktów można pobrać z www.poi.mobilne.net, serwisu stworzonego przez użytkowników i dla użytkowników AutoMapy. Zebrane punkty są bardzo różnorodne. Znajdują się tutaj m.in. informacje dla żeglarzy (przystanie, przeszkody, kanały) oraz liczne atrakcje turystyczne (zamki, fortyfikacje, jaskinie, wodospady,
latarnie morskie czy parki narodowe).

d11d7us

Korzystając na przykład z kategorii \"Fortyfikacje\" trafić możemy do zbudowanej w latach 1844-1856 przypominającej gwiazdę twierdzy Boyen w Giżycku, a dzięki kategorii \"Jaskinie\" dotrzeć do pieczar ukrytych w Górach Sokolich.
Wakacje to czas wzmożonego ruchu na drogach. Aby uniknąć korków AutoMapa pokaże alternatywne trasy przejazdu oszczędzając czas, nerwy i pieniądze. Wbudowany w program system ostrzegawczy poinformuje o miejscach, gdzie kierujący powinien zachować szczególną ostrożność, np. zbliżając się do tzw. czarnych punktów. Komunikat głosowy pomoże też np. nie przeoczyć stacji benzynowej lub przypomni o zdjęciu nogi z gazu w miejscu kontroli radarowej.

AutoMapa XL dostępna jest w cenie 450 zł netto (549 zł brutto).


AutoMapa® XL to system nawigacji satelitarnej (GPS) prowadzący \"od drzwi do drzwi\" przy pomocy komunikatów głosowych i wizualnych. Mapy zawarte w produkcie jako jedyne na rynku zawierają m.in. kompletną sieć 453 tys. km dróg Polski, 52 tys. miejscowości, w tym 1007 najważniejszych z pełną informacją nawigacyjną, 850 tys. adresów i ponad 1 mln budynków oraz 56 tys. punktów użyteczności publicznej (tzw. POI).

d11d7us

AutoMapa® to również: 105 typów komunikatów głosowych podających rodzaj manewru i odległość, 4 rodzaje wyznaczanych tras (w tym przełajowa – 4x4), 9 kategorii dróg (od gruntowych do Autostrad), 580 km autostrad, 234 tys. km dróg gruntowych, 137 tys. km rzek, 20 tys. jezior, 95 tys. km2 lasów oraz 30 tys. km linii kolejowych.

Sprzedaż AutoMapy® prowadzona jest przez sieć autoryzowanych dystrybutorów.

Bliższe informacje dostępne są pod adresem www.AutoMapa.com

Kontakt dla prasy: Adrian Gawlikowski, Marcin Roszkowski CORE PR; adrian.gawlikowski@corepr.pl; marcin.roszkowski@corepr.pl; tel.(22) 692 16 55

d11d7us

Podziel się opinią

Share
d11d7us
d11d7us