Trwa ładowanie...
20-02-2009 15:20

Zimowa Gala Gwiazd

Trzecia z czterech edycji „Zimowej Gali Gwiazd 2009” przeszła do historii! W ubiegły weekend, na specjalne zaproszenie tygodnika Gala, do Zakopanego przyjechało wielu znamienitych gości. Spędzili niezapomniany weekend w zimowej stolicy Polski. Zobaczyli Zakopane znane tylko z opowieści starych górali – całkowicie zasypane blisko metrową warstwą śnieżnego puchu.

Zimowa Gala GwiazdFot: Studio 69
dfvdyz0
dfvdyz0

Testa już od 2006 roku przygotowuje dla Gali zimowe spotkania z gwiazdami. Redaktorzy tygodnika wraz z artystami i czytelnikami biorą także udział w wielu atrakcjach, jak choćby: zawodach narciarsko-snowboardowych, koncertach, biesiadach i kuligach.

W tym roku odbywają się aż 4 edycje Zimowej Gali. Trzecia część zakończyła się w minioną niedzielę. Zaproszeni goście wzięli udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez Tygodnik Gala. Wszyscy korzystali z uroków zimy na stoku narciarskim Witów Ski w Witowie. Pod czujnym okiem Jagny Marczułajtis oraz instruktorów jej szkoły, przez dwa dni szlifowali swoje umiejętności na nartach i snowboardzie. Każdy z niecierpliwością czekał na cenne rady mistrzyni snowboardu. Tym razem, swoich sił na desce próbowała Marek Starybrat z Radia Zet.

Wieczory zarezerwowane były na atrakcje muzyczne. W regionalnych karczmach Sywor w Kościelisku i Gazdówce pod Lasem w Kościelisku – Kirach odbyły się dwa koncerty: zespołu Pectus oraz Mezo, który właśnie nagrał nową płytę.

dfvdyz0

Jednym z punktów programu Zimowej Gali Gwiazd w Zakopanem był Międzynarodowy Turniej Polo – PKO TFI POLO SNOW MASTERS. Goście Gali wzięli udział w uroczystej paradzie ulicami miasta, a następnie kibicowali podczas meczu rozgrywanego na terenie Wielkiej Krokwi.

Po raz kolejny także odbyły się otwarte zawody na stoku narciarskim Witów Ski w Witowie. Zawody świetnie zorganizowała i poprowadziła Jagna Marczułajtis, przy wsparciu ekipy ośrodka Witów Ski. Na stoku królowali m.in. zapalony snowboarder Maciej Dowbor i narciarz Tomasz Iwan.

Sponsorem Głównym tegorocznego cyklu Zimowej Gali jest Sony Ericsson. Partnerem Głównym natomiast Grand Hotel Stamary. W hotelu tym mieszkały wszystkie zaproszone Gwiazdy. Imprezie partnerują: Jagna Marczułajtis i jej szkoła narciarsko-snowboardowa w Witowie oraz ośrodek narciarski Witów Ski.

Wydarzenia sponsorują także: Subaru Polska, która zapewniła transport Gwiazd, Viessmann i firma 4F, producent wysokiej jakości odzieży narciarskiej. Doskonałą zabawę podczas imprezy zapewniła Gorzka Żołądkowa.

Organizatorem Zimowej Gali jest Wydawnictwo G+J, wydawca tygodnika Gala. Na zlecenie Gali cykl zimowych eventów organizuje agencja Testa Communications. Partnerzy medialni: telewizja WP.PL, Radio Zet, serwis Skionline.pl. Partnerem jest Miasto Zakopane.

Finał Zimowej Gali Gwiazd w Zakopanem odbędzie się w dniach 28 lutego – 1 marca 2009.

dfvdyz0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfvdyz0