ycipk-1veoax

Akcja nowojorskiej policji. Odnaleźli pierścionek i zakochaną parę

Na początku grudnia pewien mężczyzna postanowił się oświadczyć wybrance swojego serca w romantycznej scenerii w Nowym Yorku na słynnej Times Square. Pech jednak chciał, że nie wszystko poszło zgodnie z planem. Pierścionek wpadł do kratki kanalizacyjnej i zakochani nie mogli go odzyskać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wzruszająca scena podczas programu The Ellen Show
Wzruszająca scena podczas programu The Ellen Show (Twitter)
ycipk-1veoax

Na szczęście policjanci z nowojorskiej policji zrobili wszystko, aby uszczęśliwić narzeczonych. Po dwóch próbach udało się mundurowym odzyskać pierścionek. Potem rozpoczęli poszukiwania zakochanej pary za pomocą mediów społecznościowych. Udało się. Okazało się, że to turyści z Wielkiej Brytanii: John i Daniella.

Na opublikowanym nagraniu przez nowojorską policję nie widać wprawdzie momentu, kiedy mężczyzna klęka przed swoją ukochaną, ale policja twierdzi, że kobieta powiedziała: "tak". Widać za to nerwowe próby odzyskania pierścionka. Mężczyzna kładzie się na ziemi i stara się go wyciągnąć. Świeżo upieczona narzeczona chowa twarz w dłonie, a zaraz później próbuje mu pomóc.

ycipk-1veoax

Gdy policjanci zobaczyli te nagrania, postanowili pomóc. Po drugiej próbie udało się. Zgubę wyczyścili i jej zdjęcie umieścili w mediach społecznościowych.

Twitter
Podziel się

Dwa dni później na Twitterze policji pojawił się wpis: "Szczęśliwa (teraz) para wróciła do swojego kraju, ale dzięki waszym udostępnieniom usłyszeli, że ich szukamy. Teraz organizujemy zwrot pierścionka. Gratulacje!" - napisała policja.

ycipk-1veoax

Wkrótce szczęśliwa para odwdzięczyła się za znalezienie tak ważnej zguby i przesłała fotografię, na której możemy oglądać uśmiechniętych narzeczonych. "Dziękujemy Twitterze, sprawa zamknięta!" - czytamy w drugim wpisie.

Wciąż jednak tak symboliczny pierścień nie trafił do narzeczonych. Aktorka i prowadząca program The Ellen Show, czyli Ellen DeGerneres, postanowiła doprowadzić do szczęśliwego happy endu i zaprosiła narzeczonych do swojego programu. Na zakochanych czekała niespodzianka. Mundurowi, którzy zaangażowali się w poszukiwania ozdoby, pojawili się w programie i mogli własnoręcznie oddać zgubę Johnowi. I aby pierścionek nie ześlizgnął się z palca przyszłej żony, podarowano im również przyrząd do zmniejszania obwodu tego typu biżuterii.

Twitter
Podziel się
ycipk-1veoax

Na koniec, czego można się było spodziewać? John padł na kolana i przy wielomilionowej widowni poprosił Daniellę o rękę, a ta przy światłach reflektorów powiedziała "tak". Pozostaje nam życzyć szczęśliwego życia młodej parze.

Źródło: TVN24

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Kobieta z żelaznej trumny. Niesamowita historia przypadkowego odkrycia sprzed 7 lat

ycipk-1veoax
ycipk-1veoax
ycipk-1veoax
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1veoax