Trwa ładowanie...
d3bvo5y

Aplikacja „Skiinfo Narty & Śnieg”

Na otwarcie sezonu narciarskiego portal www.skiinfo.pl zaprezentował nową odsłonę aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg”, z której na całym świecie korzystają już miliony użytkowników. Nowa wersja oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań i nowych możliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aplikacja „Skiinfo Narty & Śnieg”
(Fot: Skiinfo)
d3bvo5y

Za pomocą tej aplikacji można śledzić warunki narciarskie w prawie 2000 ośrodków narciarskich, w tym wszystkich najważniejszych stacjach w Polsce, w Czechach i na Słowacji. Tutaj sprawdzicie grubość pokrywy śnieżnej, liczbę działających wyciągów i tras oraz prognozę pogody na najbliższy okres. Ofertę uzupełniają także kamerki ze stoków, zdjęcia i cenniki karnetów. Atutem jest możliwość zamieszczania przez użytkowników własnych raportów i zdjęć prosto ze stoku. Aplikacja automatycznie powiadomi też użytkownika każdorazowo, gdy w którymś z jego ulubionych ośrodków spadnie świeży śnieg.

Jedną z nowości jest sekcja „Wiadomości”, w której zamieszczane są najciekawsze artykuły przygotowane przez redakcję Skiinfo, oraz sekcja „Sprzęt”, gdzie prezentowane są wyniki najnowszych testów nart, snowboardów i innego wyposażenia narciarskiego. Po raz pierwszy za pomocą aplikacji „Skiinfo Narty & Śnieg” można publikować też własne oceny poszczególnych stacji.

Świetnym rozwiązaniem na zagraniczne wypady jest możliwość wcześniejszego załadowania mapek tras ośrodków jeszcze w Polsce, co pozwala na korzystanie z nich offline za granicą bez obawy o wysokie rachunki za przesył danych.
Aplikację „Skiinfo Narty & Śnieg” można pobrać bezpłatnie w wersji na Androida i iPhona. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj: www.skiinfo.pl/mobile

d3bvo5y

Podziel się opinią

Share

d3bvo5y

d3bvo5y