Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Bali. Na popularnej plaży znaleziono ludzką stopę

Na indonezyjskiej wyspie Bali turysta trafił na makabryczne znalezisko. Podczas pobytu na plaży Berawa w mieście Kuta zauważył ludzką stopę. Cudzoziemiec natychmiast zgłosił sprawę. Trwa śledztwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuta, Bali, Indonezja
Kuta, Bali, Indonezja (Getty Images)

Odcięta stopa, która poczerniała z powodu rozkładu, została znaleziona na popularnej plaży w obleganym przez turystów mieście Kuta. I choć po wyglądzie można było bez problemu wywnioskować, że to część ludzkiego ciała, zgodnie z procedurami trzeba ją było zabrać do laboratorium, aby potwierdzić, że to faktycznie stopa człowieka.

Śledczy nie powiązali jeszcze makabrycznego znaleziska z którąś z zaginionych osób czy pacjentem ze szpitala. Dlatego miejscowa policja nagłośniła sprawę i poprosiła mieszkańców i turystów, aby się zgłosili, gdyby posiadali jakieś informacje lub przypuszczenia, mogące pomóc w śledztwie.

Wiele osób spekuluje, że kończyna mogła zostać odgryziona przez rekina, a ocean wyrzucił ją na brzeg. Padają też teorie, że to sprawka miejscowej mafii, która chciała ukarać kogoś, kto z nią zadarł. Zdjęcie stopy krąży od kilku dni w mediach społecznościowych.

Polica w Kucie przekazała, że gdy sprawa zostanie rozwikłana, jej szczegóły zostaną przekazane do informacji publicznej. Do momentu rozwiązania sprawy stopa będzie zabezpieczona i na wniosek wydziału kryminalnego przechowywana przez lokalny szpital.

Remont w Prezencie - fragment odcinka nr 3

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share
Slot