Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Basen ponad 150 metrów nad ziemią. Mamy dreszcze!

Po prostu: wow! Taka myśl nasuwa się zaraz po obejrzeniu wideo z basenu, który znajduje się na wysokości 152 metrów nad ziemią. Na taki, osobliwy relaks mogą pozwolić sobie mieszkańcy jednego z wieżowców w Houston w Teksasie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Basen ponad 150 metrów nad ziemią. Mamy dreszcze!
(Instagram.com)

Market Square Tower to luksusowy wieżowiec w centrum Houston. Na jego czterdziestu piętrach znajdują się apartamenty, mieszkania i penthouse'y, ale także: kino, siłownia, strefa gier, pokój dla dzieci, sala konferencyjna, strefa spa, sala balowa, pokój do pokera czy wirtualnej gry w golfa. Krótko mówiąc - pełen wypas.

Nie ma się co dziwić, że wynajęcie najtańszego mieszkanka kosztuje tam ok. 10 tys. zł za miesiąc. W cenie jest możliwość korzystania ze wspomnianego basenu. Ale czy każdy odważy się w nim popływać?

Basen nie jest specjalnie duży, ale nie o to chodzi. Znajduje się na dachu, a jego spora część jest wypuszczona poza budynek i w zasadzie wisi 152 metry nad ziemią. Szklana niecka powoduje, że podczas kąpieli można odnieść wrażenie, że lata się nad miastem. Przeżycie musi być niesamowite, bo już od samego patrzenia na wideo ma się dreszcze.

   marketsquaretower.com
(marketsquaretower.com)

Niektórzy twierdzą, że ten basen jest jak Park Jurajski – boisz się go, ale jednocześnie marzysz, by wejść do środka. Zła wiadomość jest taka, że wstęp tam mają tylko mieszkańcy budynku lub ich goście. Jeśli ktoś nas zaprosi, to chętnie skorzystamy.

   marketsquaretower.com
(marketsquaretower.com)

Podziel się opinią

Share
Slot