Trwa ładowanie...

Bezprzewodowy głośnik na ekstremalne wypady

Wypady za miasto, obozy, kempingi i piesze wycieczki. Jeśli chcesz przetrwać w głuszy, otoczony bandą muzykalnych hipisów, musisz zainwestować w ten sprzęt.

Bezprzewodowy głośnik na ekstremalne wypadyŹródło: stuff/materiały prasowe
d2920x1
d2920x1

Nie masz czasami dość tego kumpla, który na kemping zawsze zabiera ze sobą gitarę i gra na zmianę jedyne dwie piosenki, które zna? Na pewno cię irytuje, ale to w końcu on płaci za twoje wakacje i nie jesteś w stanie roztrzaskać mu gitary na głowie i zasugerować, by w końcu się zamknął.

Jeśli po kilku wyjazdach nadal jesteście znajomymi, może następnym razem zabierz ze sobą Philips SB7200 ShoqBox – bezprzewodowy, wstrząso- i wodoodporny głośnik z wbudowaną baterią, który połączysz ze swoimi iSprzętami lub innymi urządzeniami obsługującymi Bluetooth. Nie tylko ukoisz swoje skołatane nerwy, wyświadczysz również wielką przysługę całemu ogniskowemu towarzystwu.

Tylko uważaj, bo znajomi po pijaku na pewno będą chcieli sprawdzić jego wodoodporność wrzucając go do jakiejś studni. Albo – co gorsza – zechcą podłączyć do niego swoje telefony. A wtedy okaże się, ze nawet gitara i śpiew są lepszą opcją od dubstepu...

Cena: 749 zł

Czytaj w TechTrendy.pl: Nowe piórko od Wacoma

d2920x1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2920x1