Trwa ładowanie...

Bransoletka, która uratuje przez poparzeniem słonecznym

Świetny gadżet na wakacje.

Bransoletka, która uratuje przez poparzeniem słonecznymŹródło: www.geektoys.pl
dez1f9e
dez1f9e

O tym, że długie przebywanie na słońcu nie jest zdrowe, nie trzeba już dziś nikogo przekonywać. Jednak podczas kąpieli – zarówno wodnych, jak i słonecznych – czy po prostu spacerów podczas ciepłych dni, ciężko zauważyć moment, w którym nasza skóra ma dosyć. Kiedy pojawia się zaczerwienienie i ból, zwykle jest już za późno…

Teraz na ratunek przychodzi, obok kremów z filtrem, niepozorna kolorowa bransoletka UVeBand, która monitoruje promienie UV i w razie potrzeby wibracjami informuje, że nasza skóra ma dosyć i nie powinniśmy dłużej przebywać na słońcu.

Promienie UV wpadają przez otwór w opasce po czym dalej kierowane są do detektora UV we wewnątrz obudowy. Czujnik monitoruje promienie UVA i UVB, które mogą poparzyć skórę. Program w chipie pamięci oblicza, kiedy przypada czas na zastosowanie dodatkowej ochrony przeciwsłonecznej, na podstawie receptury opracowanej przez czołowego dermatologa w USA. Detektor UV podaje dane w sposób ciągły do ​​pokładowego procesora, który aktywuje w razie potrzeby silnik wibracyjny ostrzegający użytkownika w odpowiednim czasie.

Cena: 10 $

Źródło: think about

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.geektoys.pl

dez1f9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dez1f9e