Trwa ładowanie...

Czechy. Tygrys odgryzł kobiecie rękę

O ogromnym pechu może mówić 66-letnia kobieta, która w miniony poniedziałek wybrała się do hodowli tygrysów. Gdy chciała pogłaskać jednego z dzikich kotów, ten ją zaatakował i odgrył jej rękę.

Share
Tygrys bengalski (zdjęcie ilustracyjne)
Tygrys bengalski (zdjęcie ilustracyjne)Źródło: 123RF
d3r5hb9

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 14 grudnia we wsi Chvojenec koło Pardubic. Mieści się tam hodowla tygrysów, którą mogą odwiedzać turyści.

Czechy - tygrys zaatakował kobietę

Na zwiedzanie obiektu wybrała się 66-letnia kobieta, która niestety miała ogromnego pecha. Jeden z tygrysów odgryzł jej rękę.

Jak podaje policja, właściciel wybiegu przestrzegał ją, by nawet nie próbowała zbliżać się do tygrysów. Ciekawość kobiety była jednak silniejsza i ta wyciągnęła rękę w stronę klatki, by choć na chwilę dotknąć kota.

d3r5hb9

Z relacji świadków wynika, że tygrys bengalski nie odebrał tego dobrze i w kilka sekund zmiażdżył jej rękę do łokcia. Na miejsce przyjechała karetka, lecz ręki nie dało się uratować.

Czechy - lew zagryzł właściciela

Hodowla w Chvojencu jest legalna i funkcjonuje pod kontrolą czeskiej inspekcji weterynaryjnej w Pardubicach. Do tej pory nie było w niej tego typu zdarzeń.

Ale w Czechach doszło już do gorszego wypadku z udziałem dzikiego zwierzęcia. W 2019 r. nielegalnie hodowany lew zagryzł swojego 33-letniego właściciela na południu kraju.

d3r5hb9

Źródło: idnes.cz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Pupilek zerwał się ze smyczy. Nagranie z Rosji

d3r5hb9

Podziel się opinią

Share
d3r5hb9
d3r5hb9