Trwa ładowanie...
ycipk-28fabn

Ed Sheeran przyjechał do Polski. Odwiedził m.in. jeden z zamków

Ed Sheeran to światowej sławy muzyk, którego utwory podbijają cały świat. W zeszłym tygodniu przyjechał z tajemniczą wizytą do Polski. Odwiedził m.in. województwo dolnośląskie, gdzie zatrzymał się w zamku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W czasie swojego 6-dniowego pobytu na Dolnym Śląsku, Ed m.in. wziął udział w koncercie muzyki dawnej czy pokazie rycerskim
W czasie swojego 6-dniowego pobytu na Dolnym Śląsku, Ed m.in. wziął udział w koncercie muzyki dawnej czy pokazie rycerskim (Facebook.com, Fot: Zamek Rajsko)
ycipk-28fabn

Sheeran przyjechał na wakacje do Polski z grupą przyjaciół. Odwiedził Dolny Śląsk oraz Kraków, w którym próbował lokalnych przysmaków. O swoich planach wyjazdowych nie poinformował oficjalnie - i nic dziwnego. Biorąc pod uwagę to, jaką popularnością cieszy się muzyk, woli swoje podróże organizować w tajemnicy przed fanami.

Zdjęciami z jego wizyty pochwalił się m.in. Zamek Rajsko, który ulokowany jest na terenie wsi Zapusta. Jedno ze zdjęć, które opublikowano w mediach społecznościowych, bardzo przypomina internautom słynną "Ostatnią Wieczerzę" Leonarda da Vinci.

ycipk-28fabn

W czasie swojego 6-dniowego pobytu na Dolnym Śląsku, Ed m.in. wziął udział w koncercie muzyki dawnej czy pokazie rycerskim. Zwiedził także trochę południowo-zachodniej Polski, która miała mu się bardzo spodobać. Na swoją wizytę wybrał, poza Krakowem, także kilka nieoczywistych i ciekawych miejsc, jednak póki co gwiazda nie chce zdradzać ich lokalizacji.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

ycipk-28fabn
Polub WP Turystyka
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-28fabn

ycipk-28fabn
ycipk-28fabn