Trwa ładowanie...

Kalendarz adwentowy LOT-u. Nietypowy sposób na przedświąteczną promocję

Firmy od wielu lat wplatają świąteczne akcenty w zimowe promocje. I choć czasami wydawałoby się, że już nie są w stanie wymyślić nic nowego, wciąż zaskakują kreatywnymi i ciekawymi pomysłami. Jednym z nich jest stworzony przez naszego narodowego przewoźnika "Kalendarz Adwentowy LOT", dzięki któremu można codziennie znaleźć inne połączenie-niespodziankę w promocyjnej cenie.

Kalendarz adwentowy LOT-u. Nietypowy sposób na przedświąteczną promocjęŹródło: Shutterstock.com
d2b017r
d2b017r

Zwyczaj używania kalendarzy adwentowych, który kultywowany jest od XIX w., dawniej polegał na wieszaniu w domu świątecznych obrazków czy zapalania świeczek w kolejne dni adwentu. Z czasem zwyczaj ten skomercjalizowano, przez co stracił nieco swoje pierwotne, religijne znaczenie. Dzisiaj najczęściej można spotkać kalendarze wypełnione czekoladkami, ale nie tylko. Okazuje się, że mogą też służyć jako element promocji.

Także na stronie naszego narodowego przewoźnika lotniczego można znaleźć kalendarz adwentowy. Codziennie od 1 do 26 grudnia odkryjesz na niej bilety lotnicze do innych miast na świecie w niższych cenach.

lot.com
Źródło: lot.com

Dotychczas pojawiły się takie kierunki, jak: Sztokholm, Mediolan, Wilno, Hamburg, Mińsk, Los Angeles, Stambuł, Wiedeń, Londyn, Astana i Wenecja. Zawsze jest możliwość kupienia biletów do miejsc sprzed ostatnich dwóch dni, jednak nigdy nie wiadomo, co pojawi się kolejnego. I w tym tkwi urok tej niecodziennej promocji.

d2b017r

Kijów za 299 zł, Astana za 699 zł czy Wenecja za 349 zł to atrakcyjne stawki, jak na duże, regularne linie lotnicze. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć, które następne miasta będą w niższych cenach, musi zaglądać na stronę LOT-u. Warto pamiętać, że taniej polecimy tylko w wybranych terminach. Np. w przypadku Wenecji jest to data od 1 lutego do 22 marca. Jeśli chodzi o stolicę Kazachstanu, to bilety w promocyjnej cenie kupimy tylko na termin pomiędzy 15 stycznia a 30 kwietnia.

Oferta obowiązuje dla lotów z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia i Zielonej Góry.

Zobacz też: Lotnisko Chopina od środka

d2b017r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b017r