Trwa ładowanie...
d2dxs63

Mecz tenisa na 2634 m n.p.m.

Od zeszłego weekendu powiedzenie „gra na wysokim poziomie” nabrała nowego znaczenia. Na Łomnickim szczycie na wysokości 2634 m n.p.m rozegrano niecodzienne zawody tenisowe. Dwie zawodniczki - Jana Čepelová i Anna Karolína Schmiedlovou oraz dwóch zawodników - Andrej Martinov i Norberte Gombošev zagrało pod okiem światowych sław Mariána Vajdy i Branislava Stankoviča pojedynek o puchar Łomnicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mecz tenisa na 2634 m n.p.m.
(Fot: skisherpa/Marek Hajkovsky/TMR)
d2dxs63

W ten sposób zainaugurowano sezon zimowy w Wysokich Tatrach na Słowacji. Już od 6 grudnia będzie można śmigać w Strbskim Plesie na trasach Esícko, Turisticka i Spojka, a w Tatrzańskiej Łomnicy będzie otwarta trasa ze Skalnateho plesa na Start.

Zobacz ten niecodzienny pojedynek:

Warto wspomnieć, że ośrodki narciarskie w Wysokich Tatrach zostały wyróżnione przez "The Times" jako miejsce, w którym warto spędzić zimowy urlop. Kto wybierze się w Wysokie Tatry będzie miał gwarancję 24 km tras zjazdowych, w tym 13 km łatwych niebieskich tras dla rodzin z dziećmi. 20 km technicznie naśnieżanych tras zapewnia szusowanie przez 5 miesięcy w roku. Goście będą mieli tej zimy do dyspozycji 20 kolejek i wyciągów, bezpłatny parking w Tatrzańskiej Łomnicy, najnowocześniejszą 15-miejscową kolej linową na Łomnicki Staw, 60 km tras biegowych, szkoły narciarskie Tatry Motion i 5 sklepów sportowych. - U nas jak mawiacie „nuda się nie uda” – podsumowuje Juraj Chovaniak – dyrektor ośrodka w Wysokich Tatrach. Słowacy wprowadzili także wygodny sposób sposób rezerwacji/zakupu karnetów i noclegów na stronie: www.gopass.sk

skisherpa/Marek Hajkovsky/TMR/if

d2dxs63

Podziel się opinią

Share

d2dxs63

d2dxs63