Trwa ładowanie...
d3bvo5y

Milioner szuka pracownika. Pensja? Co najmniej 140 tys. zł rocznie

26-letni milioner Matthew Lepre szuka asystenta lub asystentki. Osoba, która przejdzie proces rekrutacji będzie otrzymywała roczną pensję w wysokości… 52 tys. dol. australijskich. Ale to "tylko" podstawowe wynagrodzenie – drugie tyle może wynieść premia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jednym z najprzyjemniejszych elementów pracy nowo zatrudnionej osoby będą częste podróże do najróżniejszych zakątków świata
Jednym z najprzyjemniejszych elementów pracy nowo zatrudnionej osoby będą częste podróże do najróżniejszych zakątków świata (Instagram.com, Fot: Matthew Lepre)
d3bvo5y

26-letni milioner Matthew Lepre odwiedza wiele krajów, aby rozwijać swoje firmy z branży e-commerce i coachingu. Jednak Australijczyk potrzebuje prawej ręki, która pomogłaby mu nie tylko rozwijać biznes, ale też była bratnią duszą podczas dalekich wojaży. W związku z tym mężczyzna wystawił ofertę pracy, którą reklamuje jako "najfajniejszą na świecie".

Zobacz też: Jak on to zrobił? Zarobił 2,5 mln w jeden dzień

Osoba – mężczyzna lub kobieta – która zostanie wybrana na to stanowisko, otrzyma wysokie wynagrodzenie, wynoszące 52 tys. dol. australijskich (ok. 140 tys. zł). Będzie to tylko podstawa, ponieważ do pensji będzie doliczana premia, uzależniona od efektów pracy. Z biegiem czasu zarobki będą piąć się w górę.

Jednym z najprzyjemniejszych elementów pracy będą częste podróże do najróżniejszych zakątków świata. Ale to nie wszystko - będą też noclegi w luksusowych hotelach i posiłki w wykwintnych restauracjach. Ponieważ nie tylko pracą człowiek żyje, Matthew gwarantuje, że asystent lub asystentka będzie mieć też czas na odpoczynek i zwiedzanie. Wszystkie koszty związane z podróżami i zakwaterowaniem w czasie wyjazdów służbowych pokryte będą przez firmę Lepre’a.

Jakie obowiązki będą czekać prawą rękę milionera? Będzie musiała m.in. czuwać nad funkcjonowaniem firmy oraz promować ją. Ponadto osoba aplikująca na to stanowisko powinna znać mechanizmy mediów społecznościowych, mieć dobrą organizację pracy, być chętna do nauki, ambitna i mieć ważny paszport. Narodowość nie ma znaczenia, jednak bezwzględnie trzeba znać język angielski w stopniu zaawansowanym.

d3bvo5y

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bvo5y

Podziel się opinią

Share

d3bvo5y

d3bvo5y