WP

Największy śnieżny labirynt na świecie. Powstał w Zakopanem

Dziesiątki krętych alejek, dwumetrowe ściany, tony śniegu i lodu. Biały labirynt, który stanął u podnóża Wielkiej Krokwi to jedna z najfajniejszych atrakcji w Zakopanem. Śnieżny Labirynt właśnie otworzył się na kolejny sezon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Budowa trwała ponad miesiąc, a prace były wykonywane tylko podczas ujemnych temperatur
Budowa trwała ponad miesiąc, a prace były wykonywane tylko podczas ujemnych temperatur (Materiały prasowe)
WP

Już po raz czwarty w Zakopanem stanął Śnieżny Labirynt. Ma 3000 m kw. powierzchni i jest największą tego typu konstrukcją ze śniegu i lodu nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Nawet rozkochani w białym puchu Kanadyjczycy nie zbudowali do tej pory większego labiryntu.

Materiały prasowe
Podziel się

Budowa trwała ponad miesiąc, a prace były wykonywane tylko podczas ujemnych temperatur. Konstrukcja jest elementem śnieżnego parku Snowlandia. Została ustawiona tuż pod Wielką Krokwią.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Lodowa atrakcja ma ponad dwa metry wysokości i dość łatwo można się w niej zgubić. I wtedy zaczyna się zabawa, którą docenią zarówno dorośli, jak i dzieci. Gdy słońce zachodzi, a śnieg skrzypi pod nogami, w labiryncie robi się magicznie. Nocą budowla jest podświetlana na różne kolory i spektakularnie prezentuje się z lotu ptaka. Jeśli więc planujecie ferie w zimowej stolicy Polski, koniecznie zabierzcie ze sobą drony! Zdjęcia z wysokości będą piękną pamiątką.

Materiały prasowe
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP