ycipk-3tyru7

Największy śnieżny labirynt na świecie. Powstał w Zakopanem

Dziesiątki krętych alejek, dwumetrowe ściany, tony śniegu i lodu. Biały labirynt, który stanął u podnóża Wielkiej Krokwi to jedna z najfajniejszych atrakcji w Zakopanem. Śnieżny Labirynt właśnie otworzył się na kolejny sezon.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Budowa trwała ponad miesiąc, a prace były wykonywane tylko podczas ujemnych temperatur
Budowa trwała ponad miesiąc, a prace były wykonywane tylko podczas ujemnych temperatur (Materiały prasowe)
ycipk-3tyru7

Już po raz czwarty w Zakopanem stanął Śnieżny Labirynt. Ma 3000 m kw. powierzchni i jest największą tego typu konstrukcją ze śniegu i lodu nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Nawet rozkochani w białym puchu Kanadyjczycy nie zbudowali do tej pory większego labiryntu.

Materiały prasowe
Podziel się

Budowa trwała ponad miesiąc, a prace były wykonywane tylko podczas ujemnych temperatur. Konstrukcja jest elementem śnieżnego parku Snowlandia. Została ustawiona tuż pod Wielką Krokwią.

ycipk-3tyru7
Materiały prasowe
Podziel się

Lodowa atrakcja ma ponad dwa metry wysokości i dość łatwo można się w niej zgubić. I wtedy zaczyna się zabawa, którą docenią zarówno dorośli, jak i dzieci. Gdy słońce zachodzi, a śnieg skrzypi pod nogami, w labiryncie robi się magicznie. Nocą budowla jest podświetlana na różne kolory i spektakularnie prezentuje się z lotu ptaka. Jeśli więc planujecie ferie w zimowej stolicy Polski, koniecznie zabierzcie ze sobą drony! Zdjęcia z wysokości będą piękną pamiątką.

Materiały prasowe
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3tyru7
ycipk-3tyru7
ycipk-3tyru7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3tyru7