Trwa ładowanie...
ycipk-41olyf

Nudyści w łódzkim aquaparku. Powstanie dla nich specjalna plaża

W latach 80. łódzkie kąpielisko "Fala" słynęło z tarasu widokowego dla nudystów. Po długim czasie postanowiono reaktywować pomysł. Decyzję podjęli mieszkańcy, którzy mogli oddawać głosy, czy chcą stworzenia specjalnej plaży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aquapark "Fala" jest największym kompleksem wodnym w Łodzi
Aquapark "Fala" jest największym kompleksem wodnym w Łodzi (Urząd Miasta Łodzi)
ycipk-41olyf

To już pewne. Od lipca amatorzy nagiego wypoczynku będą mogli relaksować się w aquaparku w Łodzi. Dotychczas mogli robić to dwa razy do roku podczas tzw. "nocy naturystów". Na to wydarzenie przyjeżdżali zainteresowani z całego kraju.

Teraz w największym aquaparku w Polsce powstanie dla nich specjalna plaża. Decyzję podjęli mieszkańcy miasta, oddając głosy w internecie. "Za" było 1179 osób. Przeciwnych - 465.

ycipk-41olyf

Plaża zostanie udostępniona w tym samym czasie, co nowa hala basenowa oraz zewnętrzna niecka. Naturyści nie będą musieli obawiać się wzroku ciekawskich osób. Naga strefa zostanie oddzielona od reszty kompleksu nieprzeźroczystym parawanem. Warto przypomnieć, że strefa nagości obowiązuje też w części saunowej aquaparku "Fala".

W latach 80. na terenie kąpieliska "Fala" odbywały się wybory najpiękniejszej naturystki - Miss Natura. Na razie nie wiadomo, czy ta tradycja także powróci do Łodzi

Źródło: Dziennik Łódzki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-41olyf

Zobacz też: Aquapark Besenova

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-41olyf

ycipk-41olyf
ycipk-41olyf