Trwa ładowanie...

Owiana tajemnicą linia lotnicza rekrutuje pracowników. Możesz polecieć do Strefy 51

Dokąd latają samoloty linii Janet tak naprawdę nie wie nikt. Wiadomo jednak, że jest to najbardziej tajemnicza linia lotnicza na świecie, która współpracuje z siłami powietrznymi i rządem USA. Teraz legendarna już firma poszukuje pracowników. Możesz znaleźć się na pokładzie.

Owiana tajemnicą linia lotnicza rekrutuje pracowników. Możesz polecieć do Strefy 51Źródło: Wikimedia Commons CC BY
d1c43ij
d1c43ij

Dla kogo latają samoloty linii Janet? Przewoźnik świadczy usługi głownie dla sił powietrznych US Air Force. Tras przelotów jego samolotów można się tylko domyślać. Na pewno Janet przewozi pracowników do tajnych baz wojskowych i badawczych, m.in. w Nevadzie, Kalifornii i Utah.

Jedną z destynacji lotów Janet jest na pewno słynna już Strefa 51, gdzie rząd amerykański ma prowadzić badania nad obcymi formami życia i przechowywać szczątki UFO, które odwiedziło Ziemię. Brzmi jak "Z archiwum X", albo scenariusz filmu szpiegowskiego? Takie właśnie jest.

Rekrutacja na stanowisko stewarda lub stewardesy w Janet odbiega od zwykłej rozmowy kwalifikacyjnej. Każdy z kandydatów musi mieć amerykańskie obywatelstwo, nieposzlakowaną opinię publiczną oraz żadnych zatargów z prawem. Pytany będzie również o preferencje seksualne, uzależnienia i wszelkie aspekty zdrowotne.

Kartoteka każdej aplikującej osoby zostanie prześwietlona z każdej możliwej strony. W końcu trasy samolotów oznaczonych czerwonym paskiem i osoby, które znajdują się w ich samolotach nie należą do kategorii "typowe wycieczki turystyczne".

d1c43ij

Ogłoszenie Janet znaleźć można na stronie AECOM-u. Sugerujemy się jednak pospieszyć, bo chętnych na latanie najbardziej tajnymi samolotami na świecie jest na pewno mnóstwo.

Zobacz też: MON kupił samoloty dla VIP-ów. Mają być jak Air Force One

d1c43ij
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1c43ij