Pokazał zdjęcie z samolotu. Pasażer obok przesadził?
Zdjęcie pasażera na pokładzie samolotu Singapore Airlines wywołało gorącą dyskusję w mediach społecznościowych. Mężczyzna miał założoną nogę na nogę, więc jest stopa była wyeksponowana i na dodatek bosa.
Zdjęcie pasażera na pokładzie samolotu Singapore Airlines, które pojawiło się na Reddicie, wywołało burzliwą dyskusję na temat zachowania w samolocie. Fotografia przedstawia osobę siedzącą boso, z nogą opartą o siedzenie przed nią.
Reakcje internautów
Użytkownik Reddita, PepperLunchies, zapytał, czy w takiej sytuacji można poprosić o zmianę miejsca lub nakłonić pasażera do założenia butów.
W odpowiedzi pojawiły się różne opinie. Jeden z komentujących zasugerował, by najpierw poprosić pasażera, a potem załogę o interwencję. Inni sugerowali bardziej konfrontacyjne podejście.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
"Halo Polacy". W Tajlandii żyje jak król. W Polsce o takich luksusach mógłby tylko pomarzyć
Niektórzy internauci wyrazili frustrację, twierdząc, że takie sytuacje zmuszają ich do płacenia więcej za bilety w klasie biznes, aby uniknąć nieprzyjemnych doświadczeń. Inni sugerowali, że pasażerowie powinni rezerwować miejsca w wyższej klasie, jeśli chcą zdjąć buty.
Czytaj także: Panika na pokładzie. Nagle samolot wypełnił się dymem
Autor zdjęcia przyznał, że nie zwrócił uwagi pasażerowi, ponieważ obawiał się jego reakcji, zwłaszcza że wydawał się być pod wpływem alkoholu. "Nie chciałem żadnych dramatów" - wyjaśnił.
Etykieta w podróży
Dyskusja na Reddicie pokazuje, jak różne mogą być podejścia do etykiety w podróży. Niektórzy preferują spokojne rozwiązania, inni są skłonni do bardziej zdecydowanych działań. Jedno jest pewne - problematyczne zachowania na pokładzie samolotów są coraz częstym tematem w mediach społecznościowych - z roku na rok pasażerowie pozwalają sobie na więcej.
Źródło: "The Independent"