Trwa ładowanie...

Pokazali, jak wygląda nauka jazdy na snowboardzie. Można umrzeć ze śmiechu

Każdy kto uczył się jazdy na nartach, snowboardzie albo łyżwach wie, że nie jest to prosta sprawa. Trzeba liczyć się z dziesiątkami upadków i siniaków. I chociaż obolałe ciało nie napawa optymizmem, to nauka jazdy potrafi być też naprawdę przekomiczna. Grupa znajomych opublikowała swoje zmagania na YouTube.

Share
Pokazali, jak wygląda nauka jazdy na snowboardzie. Można umrzeć ze śmiechu
Źródło: Youtube.com
d175vbl

Nagranie opublikowane zostało przez stronę Funny News. Tożsamość występujących na nim mężczyzn nie jest znana, ale możemy być pewni, że ich upór na wieki zostanie w pamięci internautów.

Grupa czterech kumpli postanowiła wybrać się po raz pierwszy na snowboard. Nagranie ich zmagań pochodzi z kolejki do wyciągu, który zdecydowanie przerósł umiejętności niedoszłych sportowców. Wywrotkom, poślizgom i upadkom towarzyszy tubalny śmiech czwartego z mężczyzn, który nagrywał całe zdarzenie.

My popłakaliśmy się ze śmiechu w momencie, kiedy jeden z nich uporczywie trzymał się siodełka wyciągu, mimo że już dawno leżał na śniegu.

d175vbl

W ubiegłym roku hitem sieci był "nieporadnik" korzystania z wyciągu opublikowany przez stację narciarską Czarny Groń w Rzykach. Ich zdaniem zlepek filmów, na których widać, jak amatorzy białego szaleństwa nieporadnie próbują tego dokonać, miał być pouczający, a nie dowcipny.

A jakie wy macie wspomnienia związane z nauką jazdy na nartach lub snowboardzie? Było równie śmiesznie?

Zobacz też: Wyjazdy na narty potaniały

d175vbl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d175vbl
d175vbl