Trwa ładowanie...
d3fg5ho

Polska - atrakcje Zalewu Zegrzyńskiego

Zalew Zegrzyński to największy zbiornik wodny w okolicach Warszawy. W zaledwie pół godziny można dojechać na jedną z lokalnych plaż i cieszyć się plażowaniem. W podwarszawskim kurorcie atrakcji nie brakuje. Można zrobić żeglarski patent, pograć w siatkówkę, popływać na bananie czy po prostu relaksować się na piasku
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polska - atrakcje Zalewu Zegrzyńskiego
(kreatorex/Shutterstock)
d3fg5ho

Zalew Zegrzyński to największy akwen w okolicach Warszawy. Został utworzony w 1963 roku jako zbiornik retencyjny na Narwi. W zaledwie pół godziny można ze stolicy dojechać na jedną z lokalnych plaż i cieszyć się urlopem nad wodą. W podwarszawskich "kurortach" atrakcji nie brakuje. Można tu popływać kajakiem, wyczarterować łódź, pograć w siatkówkę, pobawić się w parku jordanowskim, pojeździć na rowerze czy po prostu relaksować się na piasku.

Alicja Grabowska sprawdziła, które z miejscowości nad Jeziorem Zegrzyńskim mają najlepszą infrastrukturę, gdzie znajdują się najlepsze plaże i kąpieliska, ile kosztują lokalne atrakcje oraz jak wygląda baza noclegowa nad "warszawskim morzem".

ir/wg

d3fg5ho

Podziel się opinią

Share

d3fg5ho

d3fg5ho