Trwa ładowanie...

Polski piłkarz pokazał klasę biznes w samolocie LOT. "Szanujmy się"

Oferta Polskich Linii Lotniczych LOT stała się obiektem krytyki byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej - Adriana Mierzejewskiego. W swoim poście udostępnionym w mediach społecznościowych pokazał, jak wyglądały miejsca w klasie biznesowej.

Tak wygląda klasa biznesowa PLL LOTTak wygląda klasa biznesowa PLL LOTŹródło: Adobe Stock, Twitter, fot: Markus Mainka
d33jis0
d33jis0

Adrian Mierzejewski w latach od 2010 do 2013 wchodził w skład Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Z orzełkiem na koszulce grał w czasie Mistrzostw Europy w 2012 roku, które organizowaliśmy wspólnie z Ukrainą. Aktualnie występuje na pozycji pomocnika w chińskim klubie Henan Songshan Longmen.

Piłkarz był zażenowany

Sportowiec w swoim ostatnim poście, udostępnionym w niedziele 26 lutego br. na Twitterze pokazał, jak wyglądały miejsca w samolocie Polskich Linii Lotniczych LOT, w klasie biznesowej, podczas jego rejsu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Mężczyzna fotografię opatrzył bardzo wymownym podpisem - "Biznes klasa w @LOTPLAirlines. Warszawa - Dubaj 6h. Szanujmy się".

Internauci komentują

Większość użytkowników Twittera nie podziela krytycznego nastawienia piłkarza, twierdząc, że "bogatym przewraca się w głowach". "Nie jeden z pocałowaniem reki by poleciał albo zjadł dobry obiad, bo go nie stać. A ten pajac marudzi. Wysłać Mierzeja do kamieniołomu na 7 dni to zmądrzeje", "W głowach się poprzewracało" - czytamy pod zdjęciem.

d33jis0

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Halo Polacy". Tam, gdzie mieszkają, panują inne zasady. "Tutaj nikt nie zaklucza domów"

Jednakże znaleźli się także tacy internauci, którzy rozumieją powód niezadowolenia piłkarza. "Nie ma co się śmiać z @adrianmierzej86 za ten wpis, bo tu nie chodzi o to, że petrodolary poprzewracały w głowie, tylko zapewne o to, o ile więcej LOT skasował za to miejsce względem miejsca standardowego", "To jest biznes klasa? To nawet jak na ekonomiczną wygląda strasznie przy Emirates" - piszą inni.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że klasa biznesowa np. w samolotach szerokokadłubowych i wąskokadłubowych znacznie się od siebie różni. Większa przestrzeń w tych pierwszych sprawia, że miejsca wyglądają zupełnie inaczej niż te, znajdujące się teoretycznie w tej samej klasie, ale w znacznie mniejszej maszynie.

d33jis0

Zasadne jest więc zadanie pytania, nad którym zastanawiał się już prezes Wizz Aira - Jozsef Varadi - dotyczące tego, czy klasa biznes w samolotach wąskokadłubowych i na krótkich trasach ma w ogóle sens.

Źródło: Twitter

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d33jis0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33jis0

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj