Trwa ładowanie...

„Polski Weekend” – rodzinne szaleństwo na stokach Chopoka

W dniach 25-27 stycznia w największym w Środkowej Europie ośrodku narciarskim Jasna na Słowacji odbędzie się „Polski Weekend”. Słowacy zapraszają na I edycję rodzinnego festiwalu, któremu towarzyszyć będą liczne atrakcje m.in. koncerty Mariki, Ewy Farny, rodzinne konkursy z nagrodami czy nauka jazdy z gwiazdami znanymi z seriali m.in. Tomaszem Karolakiem, Joanną Jabłczyńską czy Maciejem Musiałem.

Share
„Polski Weekend” – rodzinne szaleństwo na stokach Chopoka
Fot: TMR
d3ocn64

Styczniowy festiwal to szansa na przeżycie weekendu pełnego wrażeń dla tych wszystkich, którzy lubią fantastyczne zimowe szaleństwo, jazdę na nartach lub snowboardzie oraz doskonałe muzyczne klimaty. Każdy, kto w weekend przyjedzie do Jasnej znajdzie coś dla siebie.

Rodzinne, śniegowe szaleństwo

„W sobotę zaplanowaliśmy liczne atrakcje, m.in. slalom rodzinny, – oraz konkurs „śniegomistrzów” podczas którego mali i duzi artyści będą rzeźbić w przygotowanych wcześniej bryłach śniegowych a wszystko to, pod czujnym okiem aktorów Maćka Musiała oraz Magdaleny Popławskiej” powiedziała Sylvia Artzowa z firmy Tatry Mouintain Resorts , która organizuje „Polski Weekend”.

d3ocn64

Dla naszych najmłodszych szkółka narciarska „Maxiland” przygotowała liczne zabawy, konkursy i animacje. Rodzice, którzy będą chcieli samodzielnie poszusować na licznych trasach Chopoka będą mogli umożliwić swoim pociechom postawienie pierwszych kroków na nartach lub na snowboardzie i to pod okiem polskich gwiazd w ramach akcji „Gwiazdy uczą jeździć”. Dedykowana szkółka dla uczestników Polskiego Weekendu będzie czynna w sobotę w godzinach od 8.30 do 10:30. „Serdecznie zapraszamy dzieciaki z rodzicami” – zachęca Artzova z ośrodka w Jasnej.

*Gorączka sobotniej nocy w Klubie „Happy End” *
Wieczorem, każdego dnia „Polskiego Weekendu” organizatorzy zapraszają na koncerty i świetną zabawę przy oprawie muzycznej DJ-ów z Polski i Słowacji. W piątek gwiazdą wieczoru będzie Marika z zespołem Spokoarmia, która rozgrzeje do białości zmarzniętych amatorów szaleństwa takimi utworami jak „Momenty” czy „Moje serce”. W sobotni wieczór zmieniamy klimat na rockowy, a gości klubu „Happy End” do wspólnej zabawy zachęci Ewa Farna. To będzie prawdziwa „gorączka sobotniej nocy.

*Łączą nas Tatry *
Impreza, oprócz dawki mocnych wrażeń, będzie sprzyjać integracji Polaków i Słowaków, którzy być może za kilka lat wspólnie będą organizować Zimowe Igrzyska Olimpijskie. „Planując event staraliśmy się przygotować szereg niebanalnych konkursów i zajęć integracyjnych aby goście przyjezdni z Polski, Słowacji, Czech i Ukrainy czy innych krajów mieli zapewnioną wyśmienitą zabawę i możliwość poznania z jak najlepszej strony mnóstwa atrakcji ośrodka narciarskiego w Jasnej czy Parku Rozrywki Tatralandia w Liptovskim Mikulaszu.” powiedział Frantisek Soltis dyrektor marketingu Tatry Mountain Resorts, która zarządza ośrodkami – „Liczymy na to, że kolejne imprezy realizowane wspólnie polsko – słowackimi siłami będą sprzyjały rozwijaniu kontaktów i przyjaźni i promocji pięknych Tatr, które nas tak pięknie łączą.”

Harmonogram oraz szczegóły programu znajdziesz na stronie:

www.nartysłowacja.pl

Ceny noclegów oraz karnetów oraz informacja o ośrodku na stronie:
www.jasna.sk;
www.visitliptov.sk/pl/
www.jasna.sk/cenniki/skipassy/slovakia-super-skipass/pl/zima/

d3ocn64

Podziel się opinią

Share
d3ocn64
d3ocn64