Trwa ładowanie...

Rodzice pilota na pokładzie samolotu. Poruszające spotkanie chwyta za serce!

Pasażerowie niezbyt często mają okazję zobaczyć podczas lotu pilota, zwłaszcza w tak osobistym momencie, gdy wita się ze znajdującymi się na pokładzie rodzicami. Wzruszające spotkanie syna z mamą i tatą poruszyło nie tylko podróżnych, ale też tysiące internautów.

Rodzice pilota na pokładzie samolotu. Poruszające spotkanie chwyta za serce!Źródło: Youtube.com
d47ch1r
d47ch1r

To miał być zwyczajny lot liniami Thomas Cook z Anglii na Teneryfę. Państwo Woollings, którzy wybierali się na wakacje na hiszpańską wyspę, nie zdawała sobie sprawy, że ich syn, pilot, będzie tego dnia siedzieć za sterami akurat na tej trasie. Jednak on wiedział o obecności mamy i taty na pokładzie. Ponadto w ten dzień przypadała jego 3. rocznica uzyskania licencji pilota.

Gdy pasażerowie rozsiedli się wygodnie w fotelach, Joey Woollings chwycił mikrofon i zaczął mówić: – nie bez powodu przemawiam teraz do państwa, ponieważ jest to dla mnie szczególny dzień. Dziś przypada trzecia rocznica mojego pierwszego lotu i to właśnie dziś po raz pierwszy mam okazję zabrać na wakacje rodziców – dzielił się historią z pasażerami pilot.

– Siedzą w rzędzie 17 i nie spodziewali się, że będziemy razem lecieć. Chciałbym im podziękować i chyba nie byłoby na to lepszego momentu niż teraz, przed wszystkimi pasażerami. Wielkie oklaski dla nich, bo gdyby nigdy się nie spotkali, to też dziś nie byłoby mnie tutaj – przemawiał przejęty Woollings.

Kiedy pilot odłożył mikrofon, udał się do rzędu, gdzie siedzieli rodzice. Pasażerowie byli świadkami chwytającego za serce momentu – dumna z syna mama ze łzami w oczach przytulała go. Podróżni nie kryli wzruszenia. Pod filmem opublikowanym w mediach społecznościowych posypały się tysiące komentarzy pełnych serdecznych słów pod adresem pilota jak i tego, co zrobił.

Zobacz też: Wschód słońca z kabiny pilotów

d47ch1r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47ch1r