Trwa ładowanie...
02-01-2012 16:22

Rozrywka na morzu

Kto powiedział, że długi rejs musi być nudny? Czy na pewno powinniśmy płynąć w absolutnej ciszy, wsłuchując się jedynie w pracę silnika lub szum fal?

Rozrywka na morzuŹródło: nowinki.net
d1eive1
d1eive1

Firma Fusion uważa inaczej, dlatego od lat produkuje radia morskie. Teraz te urządzenia są wyposażone w odtwarzacze płyt CD, DVD i mogą współpracować z iPodem lub iPhonem.

Jaki powinien być sprzęt muzyczny, który chcielibyśmy zabrać ze sobą w długi rejs? Na pewno musi być wodoodporny, prosty w obsłudze i dobrze wyposażony, abyśmy nie tylko mogli posłuchać audycji radiowej, ale także swojej ulubionej muzyki na płycie CD lub utworów z odtwarzaczy mp3. Czy taki sprzęt muzyczny istnieje?

Oczywiście! Takie radia produkuje firma Fusion. Do wyboru mamy aż cztery modele urządzeń tego producenta – RA 200, CD-600, AV-600, IP-600.

Radio RA-200 pozwala na odbieranie stacji AM/FM, a także wyposażone jest w możliwość nasłuchu morskich kanałów VHF za pomocą anteny UKF. Do radia można podłączyć iPhona za pomocą opcjonalnej stacji dokującej MS-DKIP lub poprzez kabel. Radio uzyskuje moc 200 wat, dzięki czterem kanałom. Dwie oddzielne strefy można rozbudować, instalując dodatkowe wzmacniacze (AM702). Za pomocą opcjonalnego przewodowego pilota (MS-WR600) można kontrolować funkcje radia z dogodnego miejsca na łodzi. RA-200 jest wyjątkowo intuicyjnym w obsłudze odbiornikiem z bardzo dobrą jakością dźwięku.

d1eive1

CD-600 ma wbudowany odtwarzacz płyt CD. Można do niego podłączyć iPhone’a czy iPoda. Model AV-600 ma możliwość odtwarzania płyt DVD oraz również współpracuje z urządzeniami firmy Apple. IP-600 posiada natomiast wbudowany dock/slot do włożenia iPoda/iPhone’a.

Każde radio Fusion można podłączyć do zewnętrznego, wodoodpornego panelu sterującego MS-WR600. Panel umożliwia zdalne sterowanie funkcjami radioodtwarzaczy serii 600 lub radia MS-RA200. Do radioodtwarzaczy serii 600 możliwe jest podłączenie do trzech paneli zdalnego sterowania MS-WR600. Do radia MS-RA200 możliwe jest podłączenie do dwóch paneli sterujących MS-WR600.

d1eive1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1eive1