Trwa ładowanie...
19-01-2009 14:57

Rozsmakujcie się w narciarskich przyjemnościach!

Narciarskie przyjemności.... z całą rodziną lub romantycznie tylko we dwoje...
Hotele sieci Falkensteiner oferują stylowo urządzone pokoje, gwarantują wspaniałą obsługę, rodzinną atmosferę oraz świetną kuchnię regionalną, a do tego dochodzi jeszcze cały zakres usług spa&wellness.

Rozsmakujcie się w narciarskich przyjemnościach!Fot: JupiterImages/ EAST NEWS
d261z8y
d261z8y

Hotele Falkensteiner położone są zawsze tak, aby można było znaleźć się w ścisłym kontakcie z przyrodą. Spędzone tu zimowe ferie to gwarancja udanego wypoczynku, zarówno dla osób aktywnych, jak i tych, którzy lubią poleniuchować.

Hotel Cristallo* i Club Funimation Katschberg*
Kto śmie twierdzić, że ferie w górach muszą być nudne? Zobacz ofertę "Ski & Fun" oraz "Ski & Relax" w regionie narciarskim Katschberg w Karyntii. Tydgodniowy pobyt ze skipassem w cenie od 874 euro /1 os.

Hotel & Spa Carinzia**
Hotel Carinzia w Nassfeld to fenomenalny Świat Wellness . Sprawdź ofertę "Ski-Luxus-Wellness" w regionie narciarskim Nassfeld w Karyntii. Tygodniowy pobyt ze skipassem w cenie od 748 euro .

Hotel & Spa Alpenresidenz Antholz**
Tam, gdzie pozostawili swoje ślady mistrzowie świata, muszą być najlepsze trasy biegowe dla narciarzy. Ale nie tylko: zobacz ofertę "Zimowe marzenia w Antholz" w regionie narciarskim Kronplatz w Dolomitach. Tygodniowy pobyt w cenie od 469 euro /1os.

Hotel Lido Ehrenburgerhof**
W Dolomitach w regionie narciarskim Kronplatz w Południowym Tyrolu czeka na Was wyjątkowy rodzinny hotel. Zobacz ofertę "Hit rodzinny zimą"! Tygodniowy pobyt w cenie od 476 euro/ 1 os.

d261z8y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d261z8y