Trwa ładowanie...

Roztańczeni pracownicy Alaska Airlines. "Nie masz maseczki? Nie lecisz!"

Wszystkie linie lotnicze stworzyły regulacje dotyczące zasad bezpieczeństwa, do których podróżni muszą się stosować w trakcie pandemii koronawirusa. Jednak w przypadku przewoźnika Alaska Airlines pasażerowie, zamiast dowiadywać się o nowych zasadach z broszur, mogą obejrzeć przyjemny dla oka i ucha teledysk.
Share
Zrzut ekranu z teledysku stworzonego przez linie Alaska Airlines
Zrzut ekranu z teledysku stworzonego przez linie Alaska AirlinesŹródło: YouTube
d3aoq8i

Znacie utwór "Safety Dance" zespołu Men Without Hats z 1982 r.? Jeśli tak, to oglądając najnowszy klip stworzony przez linie Alaska Airlines, szybko powinniście zauważyć podobieństwo między tymi utworami. Bo to właśnie na ścieżce dźwiękowej sprzed blisko 40 lat wzorował się amerykański przewoźnik, tworząc klip. Jednak tym razem, zamiast angielskiej wsi, zobaczymy hangar lotniczy w mieście Seatle, a w nim roztańczonych pracowników Alaska Airlines.

WIDEO: Alaska Airlines Safety Dance

Nie chcesz się stosować do zasad – nie lecisz

Utwór daje jasny przekaz – nie chcesz zasłaniać ust i nosa w czasie lotu, to możesz zapomnieć, że polecisz. Ponadto klienci dowiadują się, że kabiny samolotów są regularnie dezynfekowane i stosowane są w nich wysokoskuteczne filtry HEPA. Zaleca się też podróżnym m.in. częste dezynfekowanie dłoni.

d3aoq8i

Reżyserem klipu jest Warren Fu, który współpracował z takimi artystami, jak Dua Lipa, The Weeknd i Daft Punk. Za choreografię jest odpowiedzialna Anna Matuszewski, znana jako Macklemore. Pracownicy Alaska Airlines, występujący w nagraniu, zostali wybrani w drodze konkursu, do którego zgłosiło się wiele stewardes i stewardów. Co ciekawe, choreografii uczyli się głównie w domu. Próby generalne w hangarze przed nagraniem teledysku trwały tylko 8 godzin.

Źródło: travelandleisure.com

WIDEO: Debrzno. Jedno z największych opuszczonych lotnisko w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3aoq8i

Podziel się opinią

Share
d3aoq8i
d3aoq8i