Trwa ładowanie...

Ryanair uruchamia loty na Wyspy Kanaryjskie

Ryanair ogłosił uruchomienie 3 nowych słonecznych kierunków na zimę. Z lotniska Warszawa Modlin pasażerowie będą mogli latać na Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventurę, Gran Canarię oraz Teneryfę.
Share
Ryanair uruchamia loty na Wyspy Kanaryjskie
Źródło: lunamarina - Fotolia.com
dkznuwd

Inne nowe połączenia w rozkładzie zimowym z Warszawy to Gdańsk, Madryt, Shannon i Wrocław. Łącznie ze stolicy w ofercie będą aż 23 kierunki Poza tym Ryanair wyszedł na przeciw potrzebom rodzin z dziećmi. Teraz taniej i wygodniej będą mogły one podróżować dzięki nowemu pakietowi Family Extra.

- Dzięki tej opcji rodziny podróżujące z dziećmi będą mogły skorzystać z szerokiego zakresu zniżek, jak również nowych usług na pokładzie samolotu. Jest to kolejny krok na drodze do realizacji naszego programu Always Getting Better - powiedział na konferencji prasowej w Warszawie Juliusz Komorek Dyrektor ds. Prawnych i Regulacyjnych Ryanaira.

Rodzinny pakiet obejmuje m.in. zniżki na numerowane miejsca, bagaż oraz ubezpieczenie dla dzieci.

dkznuwd

- Jeżeli chodzi o naszych najmłodszych pasażerów, obniżyliśmy opłatę za przewóz niemowląt oraz wprowadziliśmy bezpłatną pięciokilogramową torbę dla dzieci poniżej drugiego roku życia. Na pokładzie samolotu oferujemy podgrzewacz do butelek i przebierak dla malucha, jak również możliwość zabrania fotelika samochodowego. Ponadto, nasz Fly & Save bonus pozwala na skorzystanie z 20 proc. zniżki na trzeci lot z rodziną - dodał Komorek.

Aby uczcić wprowadzenie 3 nowych połączeń Ryanair organizuje wielką wyprzedaż. Bilety od 25 złotych na podróż w lipcu i sierpniu będzie można kupić do północy w czwartek 19 czerwca na stronie przewoźnika.

Zobacz na własne oczy, jak wygląda raj na ziemi!

Oto europejska kraina prosto z bajki

dkznuwd

Podziel się opinią

Share
dkznuwd
dkznuwd