Trwa ładowanie...
d4mbujw

Słowacja: Początek sezonu narciarskiego

Jeszcze tylko dwa tygodnie będą trwały promocje na skipassy na Słowacji. Później karnety będą droższe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słowacja: Początek sezonu narciarskiego
(Fot: Informacja prasowa Słowacja)
d4mbujw

W sobotę 8 grudnia wystartował sezon narciarski na Słowacji. W Tatrzańskiej Łomnicy można kupić skipass na Bukową Górę za jedyne 19 euro. Inne promocje na skipassy trwają tylko do 21 grudnia. Narciarze, którzy przed tą datą kupią skipassy mogą zaoszczędzić nawet 60 euro na 10-dniowym karnecie. Karnety obowiązują w siedmiu ośrodkach narciarskich i aquaparku Tatralandia.

Bilety są imienne i aby je zakupić poza dokumentem tożsamości trzeba mieć zdjęcie. Wejściówki po promocyjnych cenach można zakupić online na skipass.jasna.sk, w sieci Ticketportal lub w ośrodkach TMR.

-– Wystarczy kupić jeden wspólny skipass, by poszaleć na nartach w siedmiu najlepszych ośrodkach na Słowacji i w aquaparku Tatralandia - mówi Katarina Sarafinova, dyrektor komunikacji i PR.. Ofertę skierowaliśmy do wszystkich, którzy wcześniej planują urlopy. Karnety można wykorzystać przez cały sezon zimowy.

d4mbujw

Teraz karnet dla dorosłej osoby na 10 dni kosztuje 260 euro, a w sezonie (po 21 grudnia) będzie kosztował 320 euro; seniorzy i juniorzy na takim samym karnecie mogą oszczędzić 48 euro, a dzieci 42 euro.

Podobne oszczędności można zrobić na skipassach na 15-dniowych oraz cało sezonowych. Trzeba przy takich zakupach pamiętać, że skipass jest imienny i nie można go sprzedać.

Specjalne karnety na ten sezon obowiązują we wszystkich ośrodkach TMR: na północnym i południowym stokach Chopoku, w Tatranskiej Lomnicy, Štrbskim Pleso, Starým Smokovcu oraz w Śnieżnym Parku Donovaly, w Vekiej Raczy, Oščadnicy, Malinô Brdo we Vratnej oraz w Tatralandii.

Jak co roku Słowacy przygotowali też bezpłatne wejścia dla dzieci poniżej 6 roku życia. Młodzi narciarze w wieku 6-12 i seniorzy powyżej 60 r. życia mają korzystne zniżki. Podobnie rabaty przewidziano dla nastolatków do 17 roku życia oraz posiadaczy kart Euro 26.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.jasna.sk/cenniki/skipassy/slovakia-super-skipass/pl/zima/

d4mbujw

Podziel się opinią

Share
d4mbujw
d4mbujw