Trwa ładowanie...
d2ac2ea

Słupsk rozbłysnął 130 tysiącami światełek. To wideo musisz zobaczyć

"A może wpadniecie do nas do Słupska? Zobaczcie - coś przepięknego!" - zachwala na swoim fanpejdżu prezydent miasta, Robert Biedroń. Trudno się nie zgodzić. Słupskie iluminacje świąteczne robią w tym roku niesamowite wrażenie. Możecie je podejrzeć na nagraniu "Between the Lights" udostępnionym w sieci. Internauci zachwyceni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na świąteczne iluminacje Słupsk wyłożył 225 tys. zł
Na świąteczne iluminacje Słupsk wyłożył 225 tys. zł (Facebook.com, Fot: Flyseo)
d2ac2ea

Świetlne kurtyny, fontanny, rabaty... Aleja Sienkiewicza w Słupsku rozbłysnęła 130 tys. światełek. W sumie na zimową przemianę parku miasto wyłożyło 225 tys. zł (jak podał portal gp24.pl), ale trzeba przyznać rację prezydentowi Biedroniowi - jest naprawdę pięknie. Jeśli nie możecie wybrać się na Pomorze, by zobaczyć "spektakl" na własne oczy, nic straconego! Klimat i rozmach przedsięwzięcia doskonale oddaje wideo stworzone przez firmę Flyseo.

Zanim do sieci trafiło nagranie, na profilu facebookowym Flyseo można było zobaczyć zdjęcie przedstawiające słupskie iluminacje. Już wtedy internauci nie kryli entuzjazmu. "Majstersztyk!", "To naprawdę Słupsk? Nie wierzę", "Cudnie. Z tej perspektywy wygląda jak jakaś metropolia", "W tym roku najładniejsza na świecie" - pisali w komentarzach.

Jeszcze więcej pozytywnych reakcji zbiera udostępnione 12 grudnia wideo. "Jak w Nowym Yorku!" - emocjonują się jedni. "Jak w bajce" - twierdzą inni. A wam jak się podoba?

d2ac2ea

Zobacz też: Słupsk pracuje nad ponadmiejską ideą smart city

d2ac2ea

Podziel się opinią

Share

d2ac2ea

d2ac2ea