Trwa ładowanie...

Słupsk rozbłysnął 130 tysiącami światełek. To wideo musisz zobaczyć

"A może wpadniecie do nas do Słupska? Zobaczcie - coś przepięknego!" - zachwala na swoim fanpejdżu prezydent miasta, Robert Biedroń. Trudno się nie zgodzić. Słupskie iluminacje świąteczne robią w tym roku niesamowite wrażenie. Możecie je podejrzeć na nagraniu "Between the Lights" udostępnionym w sieci. Internauci zachwyceni.

Share
Słupsk rozbłysnął 130 tysiącami światełek. To wideo musisz zobaczyć
Źródło: Facebook.com, fot: Flyseo
d1wzhuv

Świetlne kurtyny, fontanny, rabaty... Aleja Sienkiewicza w Słupsku rozbłysnęła 130 tys. światełek. W sumie na zimową przemianę parku miasto wyłożyło 225 tys. zł (jak podał portal gp24.pl), ale trzeba przyznać rację prezydentowi Biedroniowi - jest naprawdę pięknie. Jeśli nie możecie wybrać się na Pomorze, by zobaczyć "spektakl" na własne oczy, nic straconego! Klimat i rozmach przedsięwzięcia doskonale oddaje wideo stworzone przez firmę Flyseo.

Zanim do sieci trafiło nagranie, na profilu facebookowym Flyseo można było zobaczyć zdjęcie przedstawiające słupskie iluminacje. Już wtedy internauci nie kryli entuzjazmu. "Majstersztyk!", "To naprawdę Słupsk? Nie wierzę", "Cudnie. Z tej perspektywy wygląda jak jakaś metropolia", "W tym roku najładniejsza na świecie" - pisali w komentarzach.

Jeszcze więcej pozytywnych reakcji zbiera udostępnione 12 grudnia wideo. "Jak w Nowym Yorku!" - emocjonują się jedni. "Jak w bajce" - twierdzą inni. A wam jak się podoba?

Zobacz też: Słupsk pracuje nad ponadmiejską ideą smart city

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1wzhuv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wzhuv
d1wzhuv