Trwa ładowanie...
d3488kq

Speedshot: konwerter do konsol

Konsole do gier cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nieodłącznym atrybutem tych urządzeń jest gamepad. Ale konsola może być także obsługiwana przez klawiaturę i myszkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Speedshot: konwerter do konsol
(www.nowinki.net)
d3488kq

Hama wprowadziła do sprzedaży konwertery Speedshot służące do podłączenia myszki oraz klawiatury do konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3. Oba konwertery posiadają identyczne funkcjonalności. Technologia Plug&Play zapewnia automatyczne wykrywanie i szybką instalację. Użytkownicy mają do wyboru 9 poziomów prędkości myszy. Natomiast 9 poziomów czułości pozwala na precyzyjne ustawienie ruchów klawiatury i myszy.

Zastosowanie konwertera niesie ze sobą także inne udogodnienia: możliwość zapamiętanie do 11 różnych profili klawiszy, dzięki którym można w ten sam sposób grać na różnych grach, a także przyporządkowanie przycisków kontrolera PS3 lub Xbox 360 do myszy i klawiatury.

Mariaż konsoli z klawiaturą i myszką powinien ucieszyć przede wszystkim miłośników gier FPS, nazywanych potocznie strzelankami. Często preferują oni myszkę ze względu na to, że zapewnia większą precyzję ruchów niż gamepad. Również zwolennicy gier strategicznych bardzo chętnie posługują się myszką i klawiaturą. Z kolei użytkownicy konsoli Microsoftu chętnie korzystają z usługi Xbox LIVE, w tym przypadku klawiatura znakomicie sprawdzi się podczas chatu ze znajomymi czy wprowadzenia kodów.

Konwertery działają tylko z urządzeniami przewodowymi. Cena konwertera wynosi 269 zł, zarówno w wersji dla Xbox360, jak i PS3.

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d3488kq

Podziel się opinią

Share
d3488kq
d3488kq