Trwa ładowanie...
30-08-2012 16:52

Speedshot: konwerter do konsol

Konsole do gier cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nieodłącznym atrybutem tych urządzeń jest gamepad. Ale konsola może być także obsługiwana przez klawiaturę i myszkę.

Speedshot: konwerter do konsolŹródło: www.nowinki.net
d3cg3xr
d3cg3xr

Hama wprowadziła do sprzedaży konwertery Speedshot służące do podłączenia myszki oraz klawiatury do konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3. Oba konwertery posiadają identyczne funkcjonalności. Technologia Plug&Play zapewnia automatyczne wykrywanie i szybką instalację. Użytkownicy mają do wyboru 9 poziomów prędkości myszy. Natomiast 9 poziomów czułości pozwala na precyzyjne ustawienie ruchów klawiatury i myszy.

Zastosowanie konwertera niesie ze sobą także inne udogodnienia: możliwość zapamiętanie do 11 różnych profili klawiszy, dzięki którym można w ten sam sposób grać na różnych grach, a także przyporządkowanie przycisków kontrolera PS3 lub Xbox 360 do myszy i klawiatury.

Mariaż konsoli z klawiaturą i myszką powinien ucieszyć przede wszystkim miłośników gier FPS, nazywanych potocznie strzelankami. Często preferują oni myszkę ze względu na to, że zapewnia większą precyzję ruchów niż gamepad. Również zwolennicy gier strategicznych bardzo chętnie posługują się myszką i klawiaturą. Z kolei użytkownicy konsoli Microsoftu chętnie korzystają z usługi Xbox LIVE, w tym przypadku klawiatura znakomicie sprawdzi się podczas chatu ze znajomymi czy wprowadzenia kodów.

Konwertery działają tylko z urządzeniami przewodowymi. Cena konwertera wynosi 269 zł, zarówno w wersji dla Xbox360, jak i PS3.

Oficjalne wydanie internetowe: www.nowinki.net

d3cg3xr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cg3xr