Trwa ładowanie...
23-01-2009 15:15

Szwajcarski luksus & design

Entuzjaści szwajcarskiej jakości, precyzji i stylu życia powinni tutaj przyjechać i odkryć szlak luksusu & designu. Proponuje on najciekawsze adresy sklepów, gdzie można dokonywać niebanalnych zakupów, adresy producentów zegarków, których można odwiedzić, najciekawsze wydarzenia, podczas których można przeżyć coś fascynującego i luksusowe, eleganckie hotele, gdzie można odpocząć.

Szwajcarski luksus & designFot: JupiterImages/ EAST NEWS
dpku5gm
dpku5gm

Spędź cały dzień spacerując wąskimi uliczkami pełnymi eleganckich sklepów i butików, w których można nabyć zegarki, biżuterię i inne dodatki wyprodukowane zgodnie z najnowszymi trendami. Zanurz się w świat wellnessu i piękna. A może wycieczka do fabryki zegarków, muzeum, domu aukcyjnego lub kolekcji wzorcowej z meblami domowymi i biurowymi oraz sprzętem oświetleniowym? Na koniec dnia coś dla podniebienia w eleganckiej restauracji. Na naszej trasie spotkasz imponujące budowle, hotele, restauracje, zakłady wytwórcze i ludzi z nimi związanych. Zapewnimy również wiele dodatkowych propozycji na spędzenie wolnego czasu pośród szwajcarskich krajobrazów.

Najwyższa jakość w najlepszych lokalizacjach

Przy najładniejszych i najsłynniejszych ulicach handlowych i biznesowych w Szwajcarii. W słynnych kurortach i ośrodkach turystycznych. Oprócz głównego salonu w Lucernie, "City of Lights", firma posiada 16 innych sklepów ulokowanych pod najbardziej ekskluzywnymi adresami w Bazylei, Bernie, Davos, Genewie, Lozannie, Locarno, Lugano, Interlaken, St. Gallen, St. Moritz, Würenlos, Zermatt i Zurychu. Czy to przy ulicy Bahnhofstrasse w Zurychu, czy też przy Rue du Rhône w Genewie, czy też przy Via Nassa w Lugano - salony Bucherer odzwierciedlają filozofię działania firmy, czyli najwyższą jakość w najlepszych lokalizacjach.

dpku5gm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpku5gm