Trwa ładowanie...
d6gtjk1

Targi w Hanowerze

Największe atrakcje
Targi w Hanowerze
Kraj
Region
Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA
Źródło: Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa - Na tych samych warunkach CC BY-SA

Co roku oczy całego świata przemysłu i nowych technologii są zwrócone na Hanower, gdzie odbywają się najważniejsze i największe targi przemysłowe. To tutaj właśnie prezentowane są nowinki branżowe, wynalazki i najnowsze osiągnięcia techniki.

Targi w Hanowerze – informacje ogólne

Możliwość przygotowania własnego stoiska na targach w Hanowerze jest dla firm z całego świata niezwykłym wyróżnieniem i szansą na sukces w biznesie. Warto wiedzieć, że targi w hanowerze co roku mają innego partnera, a w 2017 tym partnerem była Polska.

Dzięki stale wzrastającej randze targów w Hanowerze na świecie już w 2000 roku wyróżniono miasto, organizując tutaj Światową Wystawę Expo2000.

Targi w Hanowerze – miejsce

Specjalnie z myślą o dorocznych targach w Hanowerze zbudowano ogromną halę Messegelände Hannover. To największy taki budynek handlowo-wystawienniczy na całym świecie. Co ważne hala dla targów w hanowerze zlokalizowana jest w samym centrum miasta, dzięki czemu jej odnalezienie nie sprawia trudności gościom z całego świata. Bez trudu można tutaj dotrzeć z niemal każdego punktu w Hanowerze.

Messegelände Hannover ma powierzchnię prawie 500 tys. m kw. i jest podzielone na 21 hal targowych. Każde z pomieszczeń jest wyposażone w najwyższej klasy, najnowocześniejszy sprzęt, dzięki czemu wystawcy mogą prezentować podczas targów w Hanowerze prawdziwe cuda techniki, np. w trakcie CEBIT-u.

Targi w Hanowerze – nowe technologie

Co roku podczas targów w Hanowerze biznes i przemysł spotykają się tutaj z nauką. Jak zapewniają organizatorzy, dzięki targom w Hanowerze każdy przedsiębiorca może przybliżyć swój biznes do cyfrowego świata przyszłości. Właśnie ten cyfrowy świat jutra można poznać co roku na targach w Hanowerze.

Targi w Hanowerze
Czas lotu / jazdy samochodem

3 h 15 min/7 h 30 min

Strefa czasowa

CEST

Waluta

euro (EUR)

Orientacyjna odległość

825 km

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d6gtjk1
d6gtjk1
d6gtjk1