Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
ferie
11-02-2020 12:16

Ustroń i Wisła to idealne destynacje na zimę. Oferują wiele udogodnień dla turystów

Ustroń i Wisła przyciągają turystów bogactwem atrakcji i niezapomnianą atmosferą. Każdy miłośnik zimowego szaleństwa znajdzie tam coś dla siebie. A miasta robią wszystko, żeby nawet najbardziej wymagający turysta nie miał powodów do narzekania.

Ustroń i Wisła to idealne destynacje na zimę. Oferują wiele udogodnień dla turystówŹródło: Materiały prasowe
d4j9h30
d4j9h30

Ustroń i Wisła to najważniejsze ośrodki wypoczynkowe i turystyczne w Beskidzie Śląskim. Te destynacje, które cieszą się popularnością wśród poszukujących zimowych wrażeń turystów, postanowiły wyjść naprzeciw ich potrzebom i zrobić wszystko, aby każdy cieszył się komfortowym wypoczynkiem i na długo zapamiętał swój zimowy urlop.

Ustroń i Wisła – dlaczego warto spędzić tam urlop

Wielu z nas potrafi zrezygnować z wymarzonego wyjazdu, gdy pomyśli o godzinach spędzonych w ulicznym korku. Co zrobić, żeby zadowolić zarówno dzieci, chcące spędzić ferie na stoku, jak i rodziców, którzy marzą o uniknięciu stresu związanego z logistyką wyjazdu? Wybrać Ustroń bądź Wisłę.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Władze miast wstrzymały prace remontowe dróg dojazdowych, dzięki czemu kierowcy mogą uniknąć korków oraz sprawnie przemieszczać się między Ustroniem a Wisłą. Dodatkowym atutem jest to, że stacje rozbudowały swoje parkingi, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie miejsce blisko stoku. Osoby, które nie mają prawa jazdy, troszczą się o planetę, czy po prostu wolą nie spędzać godzin za kierownicą, mogą skorzystać z połączeń oferowanych przez Koleje Śląskie. Do Wisły i Ustronia również kursują liczne autobusy z Bielsko-Białej czy Katowic.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Narciarze powinni pamiętać o zaopatrzeniu się w Wiślański Skipass – karnet, pozwalający szusować aż na 14 stokach zrzeszonych w ramach Wiślańskiego Klasteru Turystycznego. Można kupić go online bądź na miejscu, jednak pierwsze rozwiązanie pozwoli uniknąć kolejek i zaoszczędzić pieniądze – karnety kupowane z wyprzedzeniem są tańsze.

d4j9h30

Po szaleństwach na stoku warto skorzystać z oferty lokali gastronomicznych znajdujących się nieopodal. Oferują one zarówno dania kojarzące się z górami np. grillowany oscypek, jak i bardziej niestandardowych miejsc dla osób lubiących nieoczywiste doznania kulinarne. Są nimi m.in. bistro Adama Borowicza w Soszowie, na stoku Skolnity znajduje się karczma dla fanów kuchni amerykańskiej, posiadająca w swoim menu pizzę oraz burgery. Dla mięsożerców szczególnie polecany jest Angel’s Steak&Pub.

Materiał powstał we współpracy z Partnerem Wiślański Skipass

d4j9h30

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4j9h30