Trwa ładowanie...
d1o7ux4

Wirtualnym spacerkiem po Wodzisławiu Śląskim

Wodzisław Śląski, jako drugi w Polsce po Słupsku, wyszedł naprzeciw internautom, tworząc wirtualny spacer po urokliwych miejscach.

d1o7ux4
d1o7ux4

E-wędrówkaE-wędrówka to innowacyjny pomysł, na który wpadł jeden z urzędników Wodzisławskiego Biura Promocji. Zapytany skąd ten pomysł, odpowiedział: _ Pokazanie miasta w trochę innym zwierciadle, to najlepsza wizytówka, spacer w postaci panoram pokaże najciekawsze, urokliwe zakątki miasta. W przyszłości będzie dodana wersja językowa _- powiedział urzędnik.

Wirtualny spacer (fot. UM Wodzisław Śląski)
Źródło: Wirtualny spacer (fot. UM Wodzisław Śląski)

Kolejną ciekawostką z Wodzisławia Śląskiego jest specjalny mini serwis dla dzieci. Już od miesiąca najmłodsi mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego mają swoje miejsce w sieci. Na stronie urzędu miasta Wodzisław Śląski pojawiła się zakładka \"Miasto dla dzieci\"\"Miasto dla dzieci\", która przekieruje nas prosto do \"krainy Wodzika\".

Wodzik to maskotka miasta. Pupil, który uczy i bawi. Opowiada historię miasta i jego zabytków. Ale sympatyczny ludek nie zanudzi naszej pociechy. Gdy dzieciaki będą miały dosyć nauki, zawsze mogą ułożyć puzzle lub rozwiązać rebus.

Radosław Typek

d1o7ux4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o7ux4