Trwa ładowanie...

Wybierz najlepszy hotel w Polsce

Rusza IV edycja najbardziej prestiżowego plebiscytu hotelowego w Polsce „Hotel Roku 2015”. W poprzedniej edycji zaszczytny tytuł „Hotelu Roku” zdobył Pałac Wiechlice w Szprotawie. O tym, który hotel zostanie kolejnym triumfatorem plebiscytu, dowiemy się w maju.

Share
Wybierz najlepszy hotel w PolsceŹródło: Materiały prasowe
dsr0rog

Plebiscyt Hotel Roku powstał, by ułatwić gościom hotelowym wybór najlepszej oferty, za którą będzie stała wysoka jakość usług i oczekiwany komfort pobytu. Do udziału w plebiscycie zakwalifikowano ponad 100 hoteli spośród wszystkich obiektów znajdujących się na platformie HRS.pl. O nominacji decydowały ankiety i opinie pozostawione przez gości, którzy za pośrednictwem portalu skorzystali z usług danego hotelu. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony www.hotelroku.com.

W tegorocznej edycji konkursu goście mogą głosować na hotele w kategoriach: Biznes, Business Tariff, Ekonomiczne, HRS Deals, Luksusowe i Design, MICE, Najlepszy Serwis, Pałace i Zamki oraz Premiera. Hotelem Roku zostanie obiekt, który otrzyma najwięcej głosów spośród wszystkich kategorii. Głosowanie rozpoczęło się 26 stycznia i potrwa do 15 maja 2015 roku. Listę laureatów poznamy podczas uroczystej gali finałowej w maju 2015 roku.

- Nominowane w plebiscycie hotele to wyjątkowe obiekty, stanowiące o poziomie polskiego hotelarstwa. Z roku na rok rośnie wartość i ranga wygranej. Plebiscyt to świetna promocja zwłaszcza dla małych, niezależnych obiektów, prowadzonych przez nieduże zespoły ̶ podkreśla Łukasz Dąbrowski dyrektor generalny HRS Polska.

Dotychczasowi zwycięzcy plebiscytu na Hotel Roku zostały: Pałac Brunów (2012), Hanza Pałac Rulewo (2013) oraz Pałac Wiechlice (2014). Plebiscyt HOTEL ROKU 2015 organizowany jest przez HRS wspólnie z Wirtualną Polską oraz magazynem Forbes.

dsr0rog
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dsr0rog
dsr0rog