Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
24-11-2011 16:38

Zimowa oferta na skipassy na Słowacji

Co roku Słowacy starają się jak najbardziej dogodzić miłośnikom sportów zimowych. Także w tym sezonie słowackie ośrodki narciarskie wystartowały z atrakcyjnymi ofertami. Przygotowano pakiety z rabatami na skipassy nawet do 30%. Co więcej już od grudnia będzie można dotrzeć do Popradu samolotem w niecałe dwie godziny.

Zimowa oferta na skipassy na SłowacjiFot: materiały prasowe
d397j1d
d397j1d

Wyjątkowo korzystną cenową ofertę zaprezentowały w tym roku słowackie hotele i pensjonaty z regionu Wysokich Tatr na czele z liderem w dziedzinie turystyki w Europie Środkowej, firmą Tatry Mountain Resorts. Przygotowały one pakiety obejmujące zakwaterowanie wraz z kartą rabatową TATRY Card, dzięki której klienci otrzymają zniżki na skipassy oraz na usługi dodatkowe, takie jak Aquapark Tatralandia, szkoły narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, restauracje, kina czy kręgle. Pakiet krótkoterminowy obejmuje zakwaterowanie na 3 noce i 3-dniowy skipass z 20% zniżką, natomiast pakiet długoterminowy daje możliwość zakwaterowania na 6 nocy z 6-dniowym skipassem i 30% zniżką. Co ciekawe w Jasnej, podobnie jak w Tatrach Wysokich i Niżnych, można również korzystać z pakietów ze zniżkami dostępnymi wraz z kartą rabatową Liptov Region Card.

Ponadto od grudnia tego roku przelot z Warszawy i Gdańska do Popradu będzie możliwy już w niecałe dwie godziny. Regularne bezpośrednie połączenia na tych trasach uruchamiają linie Eurolot.com. Dzięki nim dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele, będzie się można dostać na Słowację nierzadko szybciej niż w polskie góry.

Dla przykładu takie czterogwiazdkowe hotele jak Grandhotel Praha z Tatrzańskiej Łomnicy i Grandhotel w Starým Smokovcu oferują pakiety krótkoterminowe (3 noclegi z 3-dniowym skipassem) w cenie 259 euro oraz pakiety długoterminowe (6 noclegów z 6-dniowym skipassem) za kwotę 509 euro. Oferta zawiera zakwaterowanie, wyżywienie HB, wellness i skipass.

Natomiast hole trzygwiazdkowe takie jak Hotel FIS w miejscowości Štrbské Pleso oraz Hotel Slovakia w Tatrzańskiej Łomnicy proponują pakiety krótkoterminowe za cenę 139 euro i pakiety długoterminowe po 439 euro. Pakiety zawierają zakwaterowanie, wyżywienie HB, saunę i skipass.

d397j1d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d397j1d