Trwa ładowanie...
d2h8uhu

Znalazł aparat na dnie jeziora. Szuka rodziny ze zdjęć

Nurek znalazł na dnie jednego z mazurskich jezior aparat, który mógł tam leżeć nawet 11 lat. Ostatnie zdjęcia pochodzą z 2008 roku, a dziewczynki, które zostały sfotografowane, są dziś dorosłymi kobietami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nurek znalazł aparat na dnie jeziora
Nurek znalazł aparat na dnie jeziora (123RF)
d2h8uhu

Aparat na dnie jeziora

Aparat fotograficzny został znaleziony przez pana Piotra, instruktora i właściciel szkoły nurkowania Mazury Diving podczas jednej z jego podwodnych eskapad. Choć sam sprzęt nie nadaje się już do niczego, znaleziona w środku karta pamięci okazała się być pełna zdjęć. Pan Piotr udostępnił je na Facebooku licząc na to, że uda mu się znaleźć rodzinę z fotografii.

- Mam nadzieję, że właściciele aparatu wreszcie się znajdą - powiedział pan Piotr w rozmowie z TVN24. - Byłoby to dla nas bardzo miłe, mam nadzieję, że dla nich również. Cieszylibyśmy się tym, że mogliśmy komuś pomóc.

d2h8uhu

Aparaty cyfrowe, analogowe i telefny

Dla pana Piotra nie jest to jednorazowa sytuacja. Nurek często wyciąga z wody przeróżne przedmioty, takie jak aparaty cyfrowe, analagowe, ale także telefony.

- W wodzie znajduje się przeróżne przedmioty - opowiada w rozmowie z tą samą stacją. - Takie sprzed lat, nawet sprzed wojny i teraźniejsze. Teraz można znaleźć wszystko. Od sztucznej szczęki do silnika od łodzi.

Źródło: TVN24

d2h8uhu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2h8uhu

Podziel się opinią

Share
d2h8uhu
d2h8uhu