Trwa ładowanie...
fly4free.pl
02-09-2016 07:58

47 lat na lotnisku - najdłuższa przesiadka świata hitem sieci

Podczas szukania przelotu z Nowej Zelandii do Wielkiej Brytanii James Lloyd z Wielkiej Brytanii odkrył, że wyszukiwarka Skyscanner poleca mu naprawdę ciekawe połączenie z przesiadką w Bangkoku. Był tylko mały haczyk - według portalu na przesiadkę powinien czekać ponad 413 tys. godzin, czyli 47 lat. Zdezorientowany skontaktował się z serwisem.

47 lat na lotnisku - najdłuższa przesiadka świata hitem sieciŹródło: Sorbis - Shutterstock
d1dnve3
d1dnve3

Sprawa stała się internetowym hitem. I to zarówno z powodu zabawnego błędu systemu, jak i reakcji przedstawicieli firmy. Gdy zdezorientowany pasażer wysłał zapytanie na profil Skyscannera na portalu społecznościowym, otrzymał zaskakującą i bardzo zabawną odpowiedź. Administratorka profilu – Jen - szybko rozbroiła potencjalny kryzys, proponując Jamesowi Lloydowi kilka pomysłów na spędzenie wolnego czasu, którego ma przecież dużo – w końcu na przesiadkę ma czekać aż 47 lat.

- Radziłabym spędzenie tych lat poza lotniskiem, chyba że jesteś wielkim fanem filmu "Terminal" - zaczęła swoją odpowiedź Jen. Wśród propozycji na spędzenie wolnego czasu znalazł się Moon Bar, czyli otwarty do późna w nocy bar na 61. piętrze wieżowca, ze świetną panoramą na Bangkok. James mógłby też wziąć udział w rejsie rzeką Chao Phraya, albo zwiedzić pływający targ, na którym kupcy rozstawiają swoje towary w łodziach. Skyscanner polecił też podróżnikowi obchody tajskiego Nowego Roku, czyli festiwal _ Songkran _. Co prawda Brytyjczyk spóźnił się na tegoroczną edycję (odbyła się w dniach 13-15 kwietnia), ale, jak zapewnia go Jen, ma jeszcze 46 lat, by nacieszyć się tym świętem.

Turysta okazał się osobą z nie mniejszym poczuciem humoru i w odpowiedzi zaprosił internautów do odwiedzenia go w Tajlandii. Kiedykolwiek w ciągu najbliższego półwiecza.

d1dnve3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dnve3

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj