Trwa ładowanie...

Awaryjne lądowanie samolotu. Powód? Pasażerowie musieli do toalety

To był ciężki rejs dla pasażerów Delta Air Lines lecących z Nowego Jorku do Seattle. Maszyna musiała awaryjnie lądować w połowie 6-godzinnej podróży, ponieważ toalety na pokładzie nie działały.

Share
Awaryjne lądowanie samolotu. Powód? Pasażerowie musieli do toalety
Źródło: Shutterstock.com
d2c5bl1

Pilot zdecydował się zrobić nieplanowany przystanek po ok. 3 godzinach lotu i zboczyć kilkaset kilometrów od wyznaczonej trasy, ponieważ pasażerowie nie mogli już dłużej powstrzymywać potrzeb fizjologicznych. Jak donosi "Billings Gazette", gdy drzwi samolotu Boeing 757 otworzyły się, podróżni dosłownie rzucili się do wyjścia. Każdy chciał jak najszybciej dostać się do WC.

Po skorzystaniu przez pasażerów z łazienki oraz naprawie toalet, która zajęła obsłudze lotniska ok. godziny, maszyna ruszyła w dalszą podróż. 2 godziny później dotarła do celu.

Shutterstock.com
Źródło: Shutterstock.com

Okazuje się, że Delta Air Lines nie jest jedynym przewoźnikiem, który miał problemy z toaletami w przestworzach. W 2015 r. samolot British Airways lecący do Dubaju musiał wrócić do Londynu z powodu nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z WC. Kiedy okazało się, że personel pokładowy nie był w stanie rozwiązać problemu, maszyna gdzieś nad Brukselą i udała się z powrotem na lotnisko Heathrow. Po tym incydencie brytyjskie linie przez kilka tygodni były obiektem żartów.

d2c5bl1

Źródło: Daily Mail

Zobacz też: Stewardessy rozkręciły imprezę w samolocie

d2c5bl1

Podziel się opinią

Share
d2c5bl1
d2c5bl1