Trwa ładowanie...
d4b4ewn

Bydgoszcz nominowana do prestiżowej nagrody. Jeszcze można głosować

Bydgoszcz ma szansę na tegoroczny tytuł European Best Destination. Konkurencja jest spora, bo nominowane są też m.in. Paryż, Praga, Berlin czy Madryt. Głosowanie trwa do 5 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Głosowanie trwa jeszcze kilka dni
Głosowanie trwa jeszcze kilka dni (iStock.com, Fot: pawopa3336)
d4b4ewn

W konkursie "European Best Destination" bierze udział 20 miast najczęściej odwiedzanych przez turystów i tych o bardzo dobrej reputacji. Bydgoszcz jest jedynym kandydatem z Polski i znalazła się wśród 20 celów podróży wybranych przez organizację EBD.

Wygrana oznaczałaby dla Bydgoszczy spory prestiż, bo na liście miast są: Rzym, Rotterdam, Sybin, Ateny, Berlin, Colmar, Minorka (wyspa), Tbilisi, Praga, Cork, Heviz, Wiedeń, Paryż, Rochefort, Rijeka, Madryt, Cascais, Rejkawik i Namur.

d4b4ewn

Dziwią się pewnie ci, którzy o tym polskim mieście złośliwie zwykli mówić "Brzydgoszcz". Tymczasem jest w nim coś, co urzekło zagranicznych turystów. Miasto ma dużo uroku i czaru, który można poczuć wędrując tutejszymi uliczkami. A słynna już Wyspa Młyńska to miejsce, które każdy powinien odwiedzić. "Bydgoszcz to idealne miejsce dla podróżników chcących odkrywać prawdziwe miasta z prawdziwymi ludźmi i chcących doświadczyć czegoś niezwykłego" – stwierdził Maximilien Lejeune, dyrektor European Best Destinations, nominując miasto do prestiżowej nagrody.

Głosować można do 5 lutego 2020 r. na stronie europeanbestdestinations.com. Każdy może oddać jeden głoś tygodniowo.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Koronawirus w Polsce. Inspektor sanitarny ostrzega, kto jest najbardziej narażony

d4b4ewn

Podziel się opinią

Share
d4b4ewn
d4b4ewn