Trwa ładowanie...

Chciał oświadczyć się w raju. Idealny plan okazał się krępującą porażką

Jedni wybierają romantyczny Paryż, inni wolą klasycznie i stawiają na kolację w modnej restauracji. Mężczyźni, bo to wciąż głównie oni klękają, by poprosić o rękę swej wybranki, starają się być coraz bardziej oryginalni. Koncerty, mecze, programy telewizyjne – to wszystko już widzieliśmy. Andrew Schuhmann wybrał malownicze wodospady Havasupai w Wielkim Kanionie, ale nie wszystko poszło po jego myśli.

Share
Chciał oświadczyć się w raju. Idealny plan okazał się krępującą porażką
Źródło: Youtube.com
d2wov91

Mężczyzna uważał, że plan jest idealny. Okolica bajeczna, wybranka serca obok. Nie był to "spontan", tylko skrupulatnie zaplanowana akcja. O pomoc poprosił przyjaciółkę, żeby w kulminacyjnym momencie, gdy ukochana mówi "tak", a on wsuwa pierścionek na palec, uwieczniła to na filmie.

Nadeszła ta chwila. I właśnie wtedy, gdy Andrew zebrał się na odwagę, żeby wypowiedzieć kluczowe słowa, pierścionek… wpadł do wody! W panice pierwsze słowa, jakie wydobyły się z jego ust, to: " właśnie upuściłem pierścionek!". Był oszołomiony, ale w sekundę potem spytał: "Yyy, wyjdziesz za mnie?". I tutaj Adrew się poszczęściło, bo Kammie odpowiedziala: "Tak".

Youtube.com
Źródło: Youtube.com

Jak dowiadujemy się z dailymail.co.uk, po szybkim pocałunku mężczyzna krzyknął: "Pomóż mi znaleźć pierścionek!". Po czym zanurkował w nadziei odnalezienia w końcu kluczowego elementu całej tej inscenizacji. Niestety trzy godziny poszukiwań nie przyniosły żadnych efektów.

Kammie i Adrew są już małżeństwem i podkreślają, że silnym i szczęśliwym! A z tamtej niezwykle krępującej sytuacji dla Andrew, pozostało im zabawne wspomnienie.

Zobacz też: #dziejesiewsporcie: seksowna modelka poślubi gwiazdę niemieckiej piłki

d2wov91

Podziel się opinią

Share
d2wov91
d2wov91