Trwa ładowanie...
d48xjeq

Czarnogóra – 7 dni za 1081 zł

Na Riwierze Czarnogórskiej wczasy spędzały koronowane głowy i gwiazdy formatu Elizabeth Taylor i Sophii Loren. Ty również możesz poczuć się jak król, a to za sprawą oferty, którą znaleźliśmy dla ciebie w odmętach internetu. Za tygodniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu w Becici zapłacisz tylko nieco powyżej 1 tys. zł – z wyżywieniem!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czarnogóra – 7 dni za 1081 zł
(Shutterstock.com, Fot: vveronka)
d48xjeq

Czarnogóra przyciąga niczym magnes. Także Polaków, którzy coraz chętniej wybierają ją zamiast popularnej i dość już dobrze poznanej Chorwacji. Nic dziwnego – niewielki kraj położony w sercu Bałkanów może śmiało konkurować z Grecją czy Hiszpanią, a jest znacznie tańszy. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zwiedzić tej adriatyckiej perełki, najwyższy czas nadrobić zaległości. Tym bardziej, że przed tobą jest bardzo atrakcyjna oferta.
CZARNOGÓRA. TYGODNIOWY POBYT W 4-GWIAZDKOWYM HOTELU Z WYŻYWIENIEM ZA 1081 ZŁ

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Shutterstock.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną

7-dniowy pobyt w bardzo dobrze ocenianym, 4-gwiazdkowym, nowoczesnym hotelu ze śniadaniami i obiadokolacjami za jedyne 1081 zł to okazja, która nie zdarza się często. Termin (15-22 października) gwarantuje doskonałą pogodę (słońce i ok. 22 st. C), a dojazd własny daje duże możliwości zwiedzenia wielu wspaniałych miejsc po drodze. Polecamy maksymalne przedłużenie wakacji – pamiętajcie, że rozmaite badania dowodzą, iż dopiero po 2 tyg. urlopu człowiek tak naprawdę zaczyna odpoczywać!

    Shutterstock.com

Sam hotel zlokalizowany jest w najprzyjemniejszym miejscu z możliwych – Becici to tętniący życiem kurort położony w bliskim sąsiedztwie zabytkowego miasta. Licząca sobie 2,5 km piaszczysto-żwirowa plaża już w 1936 roku została nagrodzona** jako najpiękniejsza plaża w Europie. Ośrodek położony jest **2 km od Budvy i niewiele więcej od miejscowości Sveti Stefan. Te ostatnie to czarnogórskie sławy. Budva kusi malowniczymi plażami, pięknym starym miastem i tym, że – w odróżnieniu od innych turystycznych centró – nie jest nachalna. A przy tym można tu poczuć iście hipsterski klimat. Z kolei Sveti Stefan, nazywany adriatyckim Monako, jest jednym z najbardziej luksusowych punktów na Riwierze Czarnogórskiej. Niewielki półwysep (o powierzchni 1,46 ha) zabudowany domami z dachami w kolorze ochry i otoczony turkusowymi wodami, może się pochwalić nie tylko powalającą urodą, ale również znakomitą historią, sięgającą aż XV w.

    Shutterstock.com

Oba te miejsca to tylko wstęp do wielu innych niezapomnianych wypadów, które możesz bez trudu zorganizować sobie z Becici. Nie zapominaj, że Czarnogóra ma powierzchnię województwa lubuskiego (niecałe 14 tys. km kw.), więc i do Kotoru, i nad olśniewające Jezioro Szkoderskie jest rzut beretem.

   Shutterstock.com
d48xjeq

Podziel się opinią

Share

d48xjeq

d48xjeq