Trwa ładowanie...
Wakacje.pl
Nocowanie.pl
Plaże
Wyspy
Egzotyka
W Podróży
Miasta
Poza miastem
Ludzie
Wideo
Zobacz inne
Najnowsze
Popularne

Czarnogóra – 7 dni za 1081 zł

Na Riwierze Czarnogórskiej wczasy spędzały koronowane głowy i gwiazdy formatu Elizabeth Taylor i Sophii Loren. Ty również możesz poczuć się jak król, a to za sprawą oferty, którą znaleźliśmy dla ciebie w odmętach internetu. Za tygodniowy pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu w Becici zapłacisz tylko nieco powyżej 1 tys. zł – z wyżywieniem!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czarnogóra – 7 dni za 1081 zł
(Shutterstock.com, Fot: vveronka)

Czarnogóra przyciąga niczym magnes. Także Polaków, którzy coraz chętniej wybierają ją zamiast popularnej i dość już dobrze poznanej Chorwacji. Nic dziwnego – niewielki kraj położony w sercu Bałkanów może śmiało konkurować z Grecją czy Hiszpanią, a jest znacznie tańszy. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zwiedzić tej adriatyckiej perełki, najwyższy czas nadrobić zaległości. Tym bardziej, że przed tobą jest bardzo atrakcyjna oferta.
CZARNOGÓRA. TYGODNIOWY POBYT W 4-GWIAZDKOWYM HOTELU Z WYŻYWIENIEM ZA 1081 ZŁ

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Shutterstock.com
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Shutterstock.com)

7-dniowy pobyt w bardzo dobrze ocenianym, 4-gwiazdkowym, nowoczesnym hotelu ze śniadaniami i obiadokolacjami za jedyne 1081 zł to okazja, która nie zdarza się często. Termin (15-22 października) gwarantuje doskonałą pogodę (słońce i ok. 22 st. C), a dojazd własny daje duże możliwości zwiedzenia wielu wspaniałych miejsc po drodze. Polecamy maksymalne przedłużenie wakacji – pamiętajcie, że rozmaite badania dowodzą, iż dopiero po 2 tyg. urlopu człowiek tak naprawdę zaczyna odpoczywać!

    Shutterstock.com
(Shutterstock.com, Fot: Nightman1965)

Sam hotel zlokalizowany jest w najprzyjemniejszym miejscu z możliwych – Becici to tętniący życiem kurort położony w bliskim sąsiedztwie zabytkowego miasta. Licząca sobie 2,5 km piaszczysto-żwirowa plaża już w 1936 roku została nagrodzona** jako najpiękniejsza plaża w Europie. Ośrodek położony jest **2 km od Budvy i niewiele więcej od miejscowości Sveti Stefan. Te ostatnie to czarnogórskie sławy. Budva kusi malowniczymi plażami, pięknym starym miastem i tym, że – w odróżnieniu od innych turystycznych centró – nie jest nachalna. A przy tym można tu poczuć iście hipsterski klimat. Z kolei Sveti Stefan, nazywany adriatyckim Monako, jest jednym z najbardziej luksusowych punktów na Riwierze Czarnogórskiej. Niewielki półwysep (o powierzchni 1,46 ha) zabudowany domami z dachami w kolorze ochry i otoczony turkusowymi wodami, może się pochwalić nie tylko powalającą urodą, ale również znakomitą historią, sięgającą aż XV w.

    Shutterstock.com
(Shutterstock.com, Fot: Vlada Photo)

Oba te miejsca to tylko wstęp do wielu innych niezapomnianych wypadów, które możesz bez trudu zorganizować sobie z Becici. Nie zapominaj, że Czarnogóra ma powierzchnię województwa lubuskiego (niecałe 14 tys. km kw.), więc i do Kotoru, i nad olśniewające Jezioro Szkoderskie jest rzut beretem.

   Shutterstock.com
(Shutterstock.com)

Podziel się opinią

Share
Slot