Trwa ładowanie...
wyprawa
19-06-2020 08:11

Druskienniki - od źródeł wody mineralnej po Diabelski Kamień

Audrius i Kirilas (w tych rolach Audrius Bružas i Kirilas Glušajevas) spędzili weekend na poznawaniu Druskiennik i w tym celu przejechali je wzdłuż i wszerz.

Share
Druskienniki - od źródeł wody mineralnej po Diabelski KamieńŹródło: materiały partnera
d4eud82

Artykuł sponsorowany

Po pierwszym dniu zwiedzania kulturalnej części miasta, drugi dzień był poświęcony bardziej aktywnej rekreacji. Ścieżki rowerowe ciągnące się na ponad 50 kilometrów są wygodnym sposobem na zwiedzanie Druskiennik na dwóch kółkach. Do każdego obiektu - nawet najdalszego poza Druskiennikami - można dotrzeć, zostawiając samochód na parkingu. Z reportażu wideo możecie dowiedzieć się, jakie miejsca Audrius i Kirilas odwiedzili drugiego dnia i jakie muzeum przypomniało im czasy dzieciństwa.

Wszystkie miejsca w Druskiennikach odwiedzone przez Audrius i Kirilas znajdziecie na stronie internetowej atraskdzukija.lt/pl/. Jeśli sami chcecie zaplanować swoją wycieczkę po tym uzdrowisku, wypróbujcie bezpłatną aplikację "Secrets of Dzukija“.

d4eud82

Artykuł został przygotowany dla projektu "Odkryj Przyrodę i Kulturę Dzukii”. Projekt jest finansowany przez Unię Europejską, gminę Druskienniki i gminę powiatową Łoździeje.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Artykuł sponsorowany

d4eud82
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4eud82
d4eud82