WP

Emirates rekrutuje nowych członków załogi pokładowej. Spotkania odbędą się w Warszawie i Gdańsku

Emirates, jedna z największych na świecie linii lotniczych, poszukuje kandydatów z Polski, którzy dołączą do jej międzynarodowej załogi. Już niebawem dubajski przewoźnik zorganizuje spotkania rekrutacyjne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dubajski przewoźnik lata obecnie do 161 kierunków w 86 krajach na 6 kontynentach
Dubajski przewoźnik lata obecnie do 161 kierunków w 86 krajach na 6 kontynentach (Shutterstock.com)
WP

Linia lotnicza poszukuje zarówno kobiet, jak i mężczyzn, którzy obejmą nowe stanowiska powstałe w wyniku m.in. uruchomienia nowych tras w siatce Emirates oraz włączeniem do floty nowych maszyn. Kandydaci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w linii lotniczej, powinni przyjść na dni otwarte z wydrukowanym CV w języku angielskim i aktualnym zdjęciem. Wcześniejsza rejestracja online nie jest wymagana.

Istnieje szereg kryteriów, które muszą być spełnione, aby być branym pod uwagę w procesie rekrutacji. Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wyksztalcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

WP

Członkowie personelu pokładowego otrzymują pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele dodatkowych świadczeń, takich jak wynagrodzenie wolne od podatku, zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, darmowy dojazd do/z pracy, opiekę lekarską i stomatologiczną oraz ekskluzywne zniżki w centrach handlowych i punktach rekreacyjnych w Dubaju. Przysługują im również ulgi na bilety dla rodzin i przyjaciół.

Na stronie przewoźnika można znaleźć informację, że miesięczna pensja wynosi średnio 9500 AED, czyli 9656 zł.

Shutterstock.com
Podziel się

Pierwsze spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 20 września o godz. 8:00 w warszawskim hotelu InterContinental (ul. Emilii Plater 49), kolejne rozpocznie się 23 września o godz. 8:00 w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (ul. Jana Heweliusza 22).

WP

Dubajski przewoźnik lata obecnie do 161 kierunków w 86 krajach na 6 kontynentach i oferuje nowoczesną flotę liczącą 270 szerokokadłubowych samolotów. Linia jest największym na świecie operatorem Boeingów 777 i Airbusów A380. Emirates oferuje swoim pracownikom doskonałą możliwość rozwoju kariery, dodatkowe programy szkoleniowe i pracę w wielokulturowym środowisku, gdyż zespoły personelu pokładowego tworzą ludzie ponad 135 narodowości, wśród których pracuje ponad 600 Polaków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Malta - wyspa niezwykła

WP
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP