Trwa ładowanie...

Energylandia. Największy park rozrywki w Polsce gotowy do otwarcia

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że od 6 czerwca otwarte zostaną m.in. parki rozrywki. Największy tego typu obiekt w Polsce - Energylandia w Zatorze jest już gotowy na przyjęcie pierwszych gości.

Share
Energylandia. Największy park rozrywki w Polsce gotowy do otwarcia
Źródło: Getty Images, Anadolu Agency
d3rsk69

Już od 6 czerwca ponownie będą mogły działać sale zabaw dla dzieci, parki rozrywki i baseny. Dokładne wytyczne dotyczące zasad funkcjonowania zostaną przedstawione przez GIS, ale data startu już jest pewna.

Energylandia - kiedy otwarcie?

Największy park rozrywki w Polsce - Energylandia w Zatorze - już nie może doczekać się pierwszych gości. A i turyści marzą już o zabawie na oferowanych przez obiekt atrakcjach, które wypełniają aż 35 ha powierzchni.

"Wprowadzamy najlepsze środki ostrożności i higieny. Ustaliliśmy, aż 15 nowych zasad, które odtąd będą nadawały rytm pracy naszego zespołu, by goście byli bezpieczni, a ich pobyt w parku był komfortowy" - czytamy na Facebooku obiektu.

d3rsk69

Energylandia zostanie otwarta 6 czerwca o godz. 10. Bilety wstępy już można rezerwować online.

- Przede wszystkim będziemy realizowali wszelkie zalecenia. Zabawa w Energylandii będzie odbywała się na wolnym powietrzu, wejścia dla pracowników i gości zostały wyposażone w nowoczesne systemy kamer termowizyjnych, wprowadziliśmy dwumetrowe odstępy w kolejkach do atrakcji oraz kas, a posiłki w restauracjach i kawiarniach goście będą mogli zamówić przez specjalną aplikację - mówi Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

Energylandia - obostrzenia

Jedna z głównych zmian dotyczy limitu biletów na dany dzień. Jak tłumaczą przedstawiciele parku, osoby, które wcześniej już zakupiły bilety będą musiały zarezerwować wstęp poprzez platformę internetową.

d3rsk69

Zachowanie zasad higieny nie powinno nikomu sprawiać problemu, bo na terenie Energylandii funkcjonuje teraz ponad 300 stacji do dezynfekcji dłoni. Jak informuje portal VisitMalopolska.pl, wieczorem - po zamknięciu obiektu, cały park będą odkażały specjalistyczne drony. Powołana została też grupa zajmująca się dezynfekcją powierzchni użytkowanych, a wszyscy pracownicy zostali wyposażeni w niezbędne środki higieny.

Energylandia - największy park rozrywki w Polsce

Energylandia znajduje się w miejscowości Zator, na granicy Śląska i Małopolski. Park rozrywki podzielony jest na 5 stref, w których znajdują się atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Znajdziecie tam parki tematyczne, atrakcje wodne, karuzele czy rollercoastery. Prędkość niektórych z nich osiąga nawet 100 km/h.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Największy samolot świata w Polsce

d3rsk69

Podziel się opinią

Share
d3rsk69
d3rsk69