Trwa ładowanie...
d3wb585

Ferie 2020. Małopolska otwiera sezon narciarski

Wraz z rozpoczęciem ferii zimowych ożywają miejscowości znane ze stacji narciarskich. Już jutro - 10 stycznia startuje sezon białego szaleństwa na stokach Małopolski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasina Ski to nowoczesny, całorocznym ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym.
Kasina Ski to nowoczesny, całorocznym ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym. (Małopolska Organizacja Turystyczna)
d3wb585

Małopolska to idealny region dla rodzin z dziećmi, w którym dobra infrastruktura turystyczna i specjalne trasy dla najmłodszych gwarantują bezpieczne szusowanie. Oficjalne otwarcie sezonu w tym regionie zaplanowano na 10 stycznia.

W tym roku Małopolska Organizacja Turystyczna sezon otwiera w Kasinie Wielkiej. Przygotowano spotkania branżowe, ale także mnóstwo atrakcji dla dzieci. Od godz. 15 na terenie przed stokiem szkoleniowym (dolna stacja) do wspólnej zabawy najmłodszych zaproszą Inspektor Wawelek i Pingwinek.

d3wb585

Stacja Kasina Ski powstała w 2016 roku w wyniku przebudowy istniejącej na Śnieżnicy stacji narciarskiej. Jest nowoczesnym, całorocznym ośrodkiem sportowo-rekreacyjnym. Modernizacja zaczęła się od wymiany starej kanapy na nowoczesne, 6-osobowe krzesełko z charakterystycznymi pomarańczowymi osłonami.

Na miejscu można szusować na trasach zjazdowych o łącznej długości prawie 2700 m. Dla stawiających pierwsze kroki na nartach stacja proponuje trasę na specjalnie przygotowanej oślej łączce wraz z 100 m wyciągiem taśmowym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Pierwsza w życiu lekcja jazdy na nartach

d3wb585

Podziel się opinią

Share

d3wb585

d3wb585