Trwa ładowanie...

Karnawał w Nicei - wielkie odliczanie

Już od 18 lutego w Nicei przez ponad 2 tygodnie odbywać się będą uroczystości karnawałowe - najważniejsze wydarzenia w zimie na Lazurowym Wybrzeżu.

Karnawał w Nicei - wielkie odliczanieŹródło: AFP
d44yo2r

Już od 18 lutego w Nicei przez ponad 2 tygodnie odbywać się będą uroczystości karnawałowe - najważniejsze wydarzenia w zimie na Lazurowym Wybrzeżu.

127 edycja Karanawału w Nicei odbędzie się pod hasłem "Król Morza Śródziemnego", temat, który przywodzi na myśl geografię tego miejsca, jego wpływu na historię, rolę, którą pełni dziś i którą pełnić będzie jutro oraz bez wątpienia, aspekt przyrody i jej ochrony.

Defilady karnawałowe, które zaskoczą różnorodnością atrakcji; bryczki, artyści uliczni, linoskoczkowie, grupy folklorystyczne, muzyka z całego świata, które uformują się w radosny orszak. Noc, animacje, które nadadzą temu świętu wymiar jeszcze bardziej spektakularny. Poza tym sławne Kwiatowe Bitwy zaczarują widzów dzięki ich urokowi i kreatywności. Karnawał w Nicei na długo zostanie w pamięci...

d44yo2r

Przyjazd do Nicei na Karnawał, to także możliwość korzystania z łagodności klimatu i zimowego słońca. Nicea, stolica regionu położona jest w sercu Prowancji-Alp-Lazurowego Wybrzeża, jednego z najczęściej odwiedzanych regionów na świecie, którego charakteryzuje wyjątkowa różnorodność. Między morzem a górami, Niceę wyróżnia urok miasta śródziemnomorskiego i oferuje paletę niezliczonych zajęć i zwiedzania. Baie des Anges, jego stare miasto, deptaki, kolorowe sklepiki, zachęcają do odwiedzenia i zakupów.

Więcej informacji na: www.nicecarnaval.com

d44yo2r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44yo2r