Trwa ładowanie...
d4fxirs
Kaz i Mariko Yamaguchi – on, ona i dron w niezwykłej podróży poślubnej

Kaz i Mariko Yamaguchi – on, ona i dron w niezwykłej podróży poślubnej

Nowożeńcy z Kioto postanowili „nieco” przedłużyć swój miesiąc miodowy. Ich podróż poślubna trwała 400 dni i w jej trakcie zwiedzili 48 krajów. A wideo, które z niej przygotowali, ma już prawie 10 mln wyświetleń w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4fxirs

Jak przyznaje zakochana para, podróż poślubna była pierwszą tak dużą w ich życiu. Wcześniej ani Kaz, ani Mariko nie opuszczali często Japonii. Nie robili również zbyt wielu selfie. Wszystko się zmieniło podczas wyjazdu, w czasie którego odwiedzili aż 48 krajów. Nieodłącznym towarzyszem ich wojaży był dron, którego wcześniej użyli zaledwie 2 razy.

    Youtube.com

Kaz przyznaje, że do zabrania w podróż poślubną drona zainspirowały go zdjęcia lotnicze, na które natknął się w czasie planowania wyjazdu. Zapragnął, by zamiast zwykłych fotografii „zakochanej pary na tle palm i zabytków” przywieźć z niego niezwykłe wspomnienie. Chyba się udało – wideo, które opublikował w serwisie YouTube, a którym podzielił się potem National Geografic, bije rekordy popularności w sieci.

    Instagram.com

W ciągu 400 dni nowożeńcy odwiedzili m.in. Tajlandię, Singapur, Turcję, Namibię i Zjednoczone Emiraty Arabskie. „Trudno wybrać jeden, który szczególnie nam się z spodobał. Ale wśród naszych faworytów z pewnością są USA, Etiopia i Chiny” – mówi Kaz. „Jeśli zaś chodzi o najlepsze lokalizacje do filmowania z powietrza, najbardziej wyróżniają się pod tym względem: Park Narodowy Lençóis Maranhenses w Brazylii, Dubrownik w Chorwacja; solnisko Salar de Uyuni w Boliwii oraz Guatapé w Kolumbii".

Zobacz też: Rodzina Zappów – 17 lat w drodze

d4fxirs

Podziel się opinią

Share

d4fxirs

d4fxirs