Trwa ładowanie...

Nie mógł iść sam, więc zanieśli go... na plecach. Tak Kevan zwiedził Europę

Kevan Chandler marzył o podróży po Europie. W jego przypadku to było marzenie prawie nieosiągalne. Mężczyzna nie może poruszać się samodzielnie. Ale ma przyjaciół, który udowodnili, że jeśli czegoś się chce, to da się to osiągnąć. Wspólnie zmierzyli Stary Kontynent.

Nie mógł iść sam, więc zanieśli go... na plecach. Tak Kevan zwiedził EuropęŹródło: We carry Kevan
d348jad
d348jad

Jest młody i pełen energii, nie daje się chorobie, z którą walczy od zawsze. Zanik mięśni powinien sprawić, że Kevan siedziałby zamknięty w domu. W rzeczywistości przeżył więcej niż najzdrowsi ludzie. Udało mu się dzięki zaangażowaniu wiernych kumpli. Wymyślili siedzenie, z którego oglądał Europę. I to przez 3 miesiące. Dokonało tego czterech chłopa i dzisiaj chce, by osoby podobne Kevanowi doświadczyły tego, co on.

"Każdy marzy o spakowaniu pelecaka i ruszenie w Europę, ale jak wielu z nas rzeczywiście uzna: 'Będę tym plecakiem'? Czterech mężczyzn zebrało się niedawno, aby dać przyjacielowi rzecz, której nigdy nie zapomni. Teraz pomagają innym przeżywać przygodę i żyć niemożliwym. Dołącz jeśli masz ochotę!" - czytamy na stronie We Carry Kevan. To rodzaj fundacji wspierającej marzycieli. Kevin jest jednym z nich, im dedykowane jest uniwersalne siedzisko. Stworzone dzięki finansowemu wsparciu internautów pomaga innym chorym.

d348jad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d348jad