Trwa ładowanie...
ycipk-jxz3ol

Nowa bezpłatna usługa w samolotach easyJet. Ryanair i Wizz Air zostają w tyle

Za wszelkie usługi na pokładach samolotów tanich linii lotniczych trzeba zazwyczaj płacić. Tymczasem przewoźnik easyJet zaskoczył wszystkich. Planuje wprowadzić darmowy system rozrywki pokładowej. Takiej usługi nie ma na razie w samolotach Ryanair i Wizz Air.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
System rozrywki pokładowej easyJet planuje wprowadzić jeszcze w tym roku
System rozrywki pokładowej easyJet planuje wprowadzić jeszcze w tym roku (Shutterstock.com)
ycipk-jxz3ol

EasyJet zamierza zaproponować swoim pasażerom usługę Air Time, która umożliwi dostęp do bazy audiobooków i e-booków, filmów, seriali, bajek czy gier. Pasażerowie będą mogli skorzystać z interesujących ich pozycji na swoich urządzeniach. Usługa będzie bezpłatna i dostępna w pięciu językach – angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i włoskim.

Jak to możliwe, że pasażerowie dostaną coś za darmo? Linie i tak zarobią swoje - na reklamach. W przyszłości przewoźnik planuje znacznie rozszerzyć usługę – m.in. o kursy językowe, co już będzie dodatkowo płatne. Ma być także dostępna możliwość robienia zakupów online.

Usługa ma zostać wprowadzona na przełomie jesieni i zimy br. Na początku w pięciu samolotach, ale docelowo Air Time pojawi się we wszystkich maszynach przewoźnika.

ycipk-jxz3ol

System rozrywki pokładowej powstaje we współpracy z firmą Immfly, z której usług korzystają już linie: Iberia Express, Volotea oraz XL Airways.

EasyJet będzie drugim tanim przewoźnikiem w Europie, który oferuje taką usługę pasażerom. Do tej pory rodzynkiem był Norwegian, który w ofercie ma bezpłatne Wi-Fi czy dostęp do telewizji. Na pokładach samolotów Ryanair i Wizz Air rozrywek w takiej postaci brak. Jest nadzieja, że oferta easyJet wymusi zmianę na obu przewoźnikach.

Zmiana dotyczy pasażerów z Polski, bo easyJet lata z Lublina i Krakowa.

Mrożące krew w żyłach lądowania. Zobacz wideo!

ycipk-jxz3ol
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-jxz3ol

ycipk-jxz3ol
ycipk-jxz3ol